VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

nowy oddział Veritamed ul. Stare Nalewki 4 już otwarty - 290 m 4 min pieszo

nowy oddział Veritamed ul. Stare Nalewki 4 już otwarty - 290 m 4 min pieszo
08-05-2024
nowy oddział Veritamed ul. Stare Nalewki 4 już otwarty - 290 m 4 min pieszo

Mamy przyjemność ogłosić otwarcie nowego Oddziału Zabiegowego Centrum Medycznego VeritaMed, dedykowanego urologii i ginekologii. Znajduje się ono przy ulicy Stare Nalewki 4 lok 103 (parter), 00-242 Warszawa, zaledwie 290 metrów od głównej siedziby VeritaMed przy ul. Długiej 27. Nasz nowy oddział oferuje zarówno konsultacje medyczne, zabiegi w znieczuleniu miejscowym jak i zaawansowane zabiegi w znieczuleniu ogólnym. 

W Oddziale Zabiegowym VeritaMed połączyliśmy nowoczesność z komfortem. Nasza sala zabiegowa jest wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny, co zapewnia bezpieczne i skuteczne przeprowadzanie procedur medycznych. Dbamy o to, by każdy pacjent czuł się komfortowo, dzięki czemu nasz personel medyczny dostosowuje opiekę do indywidualnych potrzeb.

Nasi specjaliści, liderzy w dziedzinach urologii i ginekologii, mają wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy w diagnozowaniu i leczeniu. Oferujemy pełen zakres usług, od konsultacji i diagnostyki po zaawansowane zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu ogólnym.

Zapraszamy do naszego nowego oddziału po uprzednim potwierdzeniu wizyt przez pracowników Centrum Medycznego VeritaMed.

Zaufaj VeritaMed i doświadcz opieki na najwyższym poziomie, gdzie priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Umów się na wizytę i poznaj, jak możemy Ci pomóc. VeritaMed - Twój partner w drodze do zdrowia.


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com