VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

cennik

usługi i badania


Informacje dotyczące usług świadczonych przez Veritamed Sp. z o.o. zawarte na stronach internetowych www.veritamed.com i www.veritamed.pl, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „cennik” nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu Cywilnego. Ceny pozostałych usług medycznych dostępne są w recepcji Centrum Medycznego VeritaMed przy ul. Długiej 27 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 873 8008.

ginekologia > zabiegi ginekologiczne i ginekologia estetyczna

Elektrokoagulacja kłykcin - duże pole
500 zł
Elektrokoagulacja kłykcin - małe pole
400 zł
Elektrokoagulacja nadżerki szyjki macicy - duże pole
450 zł
Elektrokoagulacja nadżerki szyjki macicy - małe pole
350 zł
Krioterapia ginekologiczna / Krioterapia szyjki macicy / Krioterapia kłykcin sromu / Wymrażanie nadżerek
od 200 zł do 350 zł

Krioterapia szyjki macicy to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania tzw. nadżerki szyjki macicy i brodawek z okolicy sromu. Ma ona szerokie zastosowanie w ginekologii, ponieważ krioterapię można przeprowadzać w warunkach ambulatoryjnych. Podczas zabiegu lek. Ginekolog wymraża uszkodzone tkanki za pomocą specjalnego aparatu, wykorzystującego ciekły azot.

Celem krioterapii jest leczenie zmian nienowotworowych szyjki macicy. Do zniszczenia uszkodzonych komórek wykorzystuje się bardzo niską temperaturę, do minus 196 stopni Celsjusza. Metoda ta nie zaburza funkcjonalności macicy. Przed zastosowaniem krio można pobrać próbki tkanek do badania histologicznego jeżeli są ku temu wskazania.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjentki. Ze względu na możliwość wystąpienia zakażenia na 3 dni przed planowaną wizytą nie wskazane są kontakty seksualne. Krioterapia nie jest bolesna, dlatego też ginekolodzy nie stosują przy tej metodzie znieczulenia. Docelowo, pacjentki bardzo wrażliwe na ból mogą zażyć przed planowanym zabiegiem leki przeciwbólowe, dostępne bez recepty.
Lekarz ginekolog używając odpowiedniej sondy zamraża powstałą nadżerkę, przykładając końcówkę mrożącą do tkanki. Moment mrożenia wynosi od 2 do 5 minut. Całość zabiegu trwa około 20 minut. Aby przeprowadzić krioterapię pacjentka powinna być kilka dni po miesiączce, a wcześniej wykonać cytologię (jej wynik musi być prawidłowy) oraz kolposkopię. Badania te są konieczne w celu kwalifikacji pacjentki do tego typu zabiegu. Komórki niszczone są na głębokość około 4 milimetrów.
Zazwyczaj, po zabiegu nie występują żadne komplikacje, pacjentka może jednak odczuwać ból oraz ciepło w okolicy podbrzusza jak również na skutek reakcji naczynioruchowych może wystąpić zarumienienie twarzy. Bardzo rzadko pojawia się krwawienie oraz zakażenie tkanek.

Po zabiegu
🔹 Przez okres jednego miesiąca od wykonanej krioterapii pacjentka powinna wstrzymać się od kontaktów seksualnych.
🔹 Przez najbliższe 2 tygodnie po zabiegu ginekolodzy odradzają kąpiele w wannie.
🔹 Ważną kwestią jest przede wszystkim higiena. Zalecane jest mycie pod prysznicem bez wlewania wody do pochwy.
Dodatkowo, ginekolodzy proponują pacjentkom stosowanie globulek dopochwowych, które mają na celu odbudowanie uszkodzonej śluzówki pochwy.
🔹 Po zabiegu krioterapii szyjki macicy są upławy. Utrzymują się one do około trzech tygodni po zabiegu. Nie wskazane jest używanie w tym czasie tamponów.
🔹 Zabieg nie ogranicza aktywności fizycznej pacjentki.

Wymagania do zabiegu
🔹 prawidłowy wynik badania cytologicznego
🔹 po konsultacji z lekarzem może być potrzebny wynik badania kolposkopowego

Labioplastyka dwóch warg sromowych (znieczulenie miejscowe)
4 900 zł
Labioplastyka jednej wargi sromowej (znieczulenie miejscowe)
3 500 zł
Leczenie nadżerek metodą krioterapii ze znieczuleniem
500 zł
Rewitalizacja sromu osoczem bogatopłytkowym (znieczulenie miejscowe)
600 zł
Zabieg nacięcia błony dziewiczej hymenotomia
950 zł
Zabieg usunięcia zmiany na sromie z oceną histopatologiczną
500 zł

lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com