VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Psycholog • dr Agnieszka Kowalczewska

psycholog  Warszawa
Psycholog • dr Agnieszka Kowalczewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii Gestalt (Instytut Psychoterapii Gestalt w Krakowie). Dyplomowany Trener grupowy Instytutu Treningu i Psychoterapii (Laboratorium Psychoedukacji oraz Uniwersytet SWPS w Warszawie). Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (Uniwersytet Warszawski). Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu (Politechnika Łódzka).

 

Specjalizuje się w psychologii zmiany oraz rozwoju osobistym. W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na technikach komunikacji interpersonalnej opartej na podejściu multisensorycznym, budowaniu i utrzymywaniu relacji międzyludzkich oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów w relacjach, rodzinie i organizacji.

 

W swojej praktyce psychologicznej oprócz klasycznych narzędzi diagnostycznych wykorzystuje najskuteczniejsze alternatywne metody pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem. Czerpie inspirację z podejścia humanistycznego, teorii i praktyki terapii Gestalt, psychodramy, pracy z ciałem, analizy transakcyjnej, a także psychologii transpersonalnej, pracy ze snem, pracy z odmiennymi stanami świadomości, zjawiskami mistycznymi i duchowymi. 

 

Była dziennikarka TVP S.A., Tygodnika Newsweek Polska oraz Tygodnika Polityka. Jest także Adiunktem na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS. Swoją pracę naukowo dydaktyczną skupią wokół psychologii komunikacji. Zajmuje się technikami kreatywnego podejścia do komunikacji w organizacjach, rozwojem umiejętności interpersonalnych i psychospołecznych, synestezją oraz komunikacją multisensoryczną.

 

Prowadzi konsultacje dla osób dorosłych w obszarze:

  • Wsparcie w rozwoju osobistym, a także we wprowadzaniu konstruktywnych zmian w życiu
  • Komunikacja w relacjach interpersonalnych (bliskie związki, relacje w pracy, relacje rodzinne)
  • Zmiana, transformacja i zarządzanie karierą zawodową 
  • Radzenie sobie z wyzwaniami i sytuacjami kryzysowymi (rozwód, separacja, zdrada, rozstanie, choroba, śmierć, proces żałoby), 
  • Rozwiązywanie i zarządzanie konfliktami w relacjach, rodzinie oraz w miejscu pracy
  • Radzenie sobie z wypaleniem: rodzicielskim, zawodowym i relacyjnym
  • Poszukiwanie sensu życia (rozwój duchowy, kryzys tożsamości, przełom połowy życia, świadome starzenie się, etapy w życiu kobiety - menopauza) 
Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: psycholog
cennik:
180 zł - Konsultacja psychologiczna
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com