VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Szanowne Panie, zabierzcie Swojego Mężczyznę na Badania!

Szanowne Panie, zabierzcie Swojego Mężczyznę na Badania!
01-11-2017
Szanowne Panie, zabierzcie Swojego Mężczyznę na Badania!

Kluczem do sukcesu w walce z męskimi nowotworami jest ich wczesne wykrywanie.

Kobiety odpowiadają za blisko 80% przypadków wykrycia męskich nowotworów. Dlatego też, drogie Panie, nie możemy pomijać Waszego udziału w tej akcji. 

 

Zabierz Swojego Mężczyznę Na Badania

O ile Wy, drogie Panie, przyzwyczajone jesteście do regularnych badań USG i wizyt u ginekologa, o tyle mężczyźni nie mają tego nawyku. 

Zabierz więc swojego partnera, brata, kuzyna czy kolegę, aby pokazać mu, że kontrola urologiczna i badanie USG trwa tylko 20 minut i nie jest to nic strasznego 😉

Dla mężczyzn powyżej 45 roku życia najważniejsze są regularne przeglądy zdrowotne. Przynajmniej raz w roku wyślij swojego ojca, wujka, męża i dziadka na badania do lekarza urologa. Po wywiadzie urologicznym, lekarz zdecyduje o skierowaniu na badanie poziomu PSA - ten wskaźnik (swoisty antygen prostaty) pozwala określić, czy w gruczole krokowym nie rozwija się nowotwór.

 

 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com