VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

seksuolog

Seksuologia

Seksuologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się seksualnością człowieka i jej różnymi obszarami: zarówno potrzebami seksualnymi, jak i samym życiem seksualnym (fizycznym i duchowym), relacjami z innymi ludźmi oraz odczuwanymi względem nich uczuciami. Seksuolog leczy również wszelkie choroby zaburzenia pojawiające się w sferze seksualnej człowieka, począwszy od zaburzeń na tle hormonalnym, przez nerwice płciowe, aż po przypadłości będące następstwem innych schorzeń psychicznych i somatycznych. Specjalista z tej dziedziny jest pomocny także w przypadku konfliktów partnerskich oraz innego rodzaju problemów dotyczących współżycia partnerskiego.

Bardzo dobrze wiemy, że problemy natury seksualnej są bardzo dokuczliwe, a jednocześnie dosyć wstydliwe. To właśnie dlatego w VeritaMed czeka na Państwa profesjonalna opieka doświadczonego specjalisty, którego renoma mówi sama za siebie. Zależy nam na komfortowym samopoczuciu każdego pacjenta i z tego powodu dbamy o to, by nasz personel był na jak najwyższym poziomie. W centrum medycznym VeritaMed stawiamy na to, aby poprzez najlepsze możliwe warunki pomóc Państwu w możliwie najszybszym powrocie do zdrowia.

W naszej poradni seksuologicznej zajmujemy się leczeniem różnego rodzaju przypadłości, wśród nich można wymienić:

  • zaburzenia pożądania,
  • problemy z akceptacją własnej orientacji seksualnej,
  • trudność w nawiązaniu i/lub utrzymaniu relacji,
  • pochwica,
  • vulvodynia,
  • zaburzenia czynności seksualnych (przedwczesny wytrysk, ból podczas stosunku, zaburzenia podniecenia, zaburzenia orgazmu, problemy z erekcją),
  • nałogowa masturbacja,
  • strach przed stosunkiem,
  • uzależnienie od cyberseksu,
  • uzależnienie od pornografii

lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com