VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

proktolog

Proktologia

Proktologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób końcowego odcinka układu pokarmowego (jelito grube, odbytnica, kanał odbytu, odbyt). Schorzenia okołoodbytnicze zazwyczaj związane są z ogromnym bólem oraz znacznym problemem z defekacją, toteż opieka lekarska jest wówczas niezbędna, zresztą w większości przypadków choroby proktologiczne wymagają błyskawicznej konsultacji ze specjalistą ze względu na uciążliwość oraz nawracający charakter objawów.

W centrum medycznym VeritaMed zależy nam na komfortowym samopoczuciu oraz szybkim powrocie do zdrowia każdego z pacjentów, toteż dbamy o to, aby do Państwa dyspozycji w naszej placówce byli wyłącznie najlepsi profesjonaliści z danej dziedziny, mogący się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w leczeniu danych schorzeń. Oprócz tego nasze centrum dysponuje specjalistycznym sprzętem badawczym i leczniczym, aby wszyscy pacjenci mieli pewność, że w VeritaMed będą mogli wykonać wszystkie potrzebne badania, zarówno profilaktyczne, jak i te ściśle lecznicze. Oferujemy również troskliwą opiekę całej naszej kadry lekarskiej w sytuacji zdiagnozowania choroby, aby rekonwalescencja była możliwie najszybsza i jak najmniej inwazyjna.

W poradni proktologicznej centrum medycznego VeritaMed zajmujemy się wieloma schorzeniami, między innymi:

  • żylakami odbytu,
  • zmianami ropnymi w okolicach odbytu,
  • nietrzymaniem stolca/gazów,
  • bólami odbytnicy,
  • chorobami jelita grubego,
  • zapaleniem krypt,
  • szczelinami odbytu,
  • torbielami włosowatymi,
  • wrzodziejącym zapaleniem odbytu,
  • przetokami okołoodbytniczymi

lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com