VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

endokrynolog dziecięcy

Endokrynologia dziecięca

Endokrynologia dziecięca to dział medycyny zajmujący się funkcjonowaniem, zaburzeniami działania oraz leczeniem gruczołów wydzielających hormony (takich jak nadnercza, tarczyca czy przysadka mózgowa) u dzieci oraz młodzieży. Okres dojrzewania, czyli czas, kiedy gospodarka hormonalna w młodym człowieku zmienia się bardzo gwałtownie, jest okresem, w którym może dojść do różnego rodzaju zaburzeń. Warto mieć to na uwadze i dbając o zdrowie swoich pociech zalecamy profilaktyczne badania gruczołów hormonalnych. W ostatnim czasie coraz częściej endokrynolodzy dziecięcy zajmują się leczeniem otyłości, która jest jednym z głównych problemów, jeśli chodzi o dzisiejszą młodzież.

Dla każdego rodzica zdrowie jego potomków jest najważniejsze. Doskonale o tym wiemy, dlatego robimy co w naszej mocy, aby mieli Państwo pewność, że podczas wizyty w VeritaMed Państwa dzieci są w dobrych rękach: wysoce wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny sprzęt czekają na was w naszej placówce. Bez problemu wykonają Państwo u nas pełen pakiet badań profilaktycznych i diagnostycznych, a to wszystko po to, by każdy pacjent jak najszybciej powrócił do pełnej sprawności i mógł cieszyć się zdrowiem.

Wśród dolegliwości związanych z gospodarką hormonalną, które w VeritaMed leczymy, można wymienić:

- zaburzenia wzrostu i rozwoju fizjologicznego,

- zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość),

- choroby tarczycy,

- choroby nadnerczy,

- choroby przysadki mózgowej,

- zaburzenia dojrzewania płciowego,

- zaburzenia czynności układu rozrodczego (jąder lub jajników)

Diabetolog, Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy, Pediatra • dr n. med. Daniel Witkowski

diabetolog dziecięcy , endokrynolog dziecięcy , diabetolog


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com