VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Diabetolog, Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy, Pediatra • dr n. med. Daniel Witkowski

diabetolog dziecięcy Warszawa
Diabetolog, Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy, Pediatra • dr n. med. Daniel Witkowski

Diabetolog, Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy, Specjalista Pediatra • dr n. med. Daniel Witkowski

 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w lubelskich i warszawskich szpitalach specjalistycznych:

  • w Klinice Pediatrii, Endokrynologii i Neurologii DziecięcegoSzpitala Klinicznego w Lublinie;
  • w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Insytutu "Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka";
  • w Centrum Diabetologicznym Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.

 

Od 2011 roku jest pracownikiem Poradni Diabetologicznej Insytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

 

Bierze udział w zjazdach naukowych poświęconych tematyce diabetologicznej i endokrynologicznej w kraju i zagranicą (EASD, ISPAD, ATTD, ESPE).

 

W długoletnim okresie pracy naukowo-dydaktycznej zajmował się szkoleniem pielęgniarek, lekarzy rezydentów, lekarzy w trakcie specjalizacji oraz studentów anglojęzycznych w dziedzinie diabetologii i endokrynologii.

 

Jest autorem lub współautorem książek i poradników poświęconych diagnostyce i terapii cukrzycy oraz zaburzeń gospodarki węglowodanowej u dzieci i młodzieży.

 

W latach 2007-2010 był członkiem Komisji Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Komitetu Rozwoju Człowieka PAN.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologów i Diabetologów Dziecięcięcych.

 

Zajmuje się leczeniem:

🔹 Cukrzycy typu 1/LADA (w tym terapią osobistymi pompami insulinowymi z zastosowaniem systemów monitorowania glikemii – CGM);

🔹 Cukrzycy typu 2;

🔹 Cukrzyc wtórnych np. posterydowych oraz tych o podłożu genetycznym np. cukrzycy typu MODY;

🔹 Cukrzycy ciążowej;

🔹 Zaburzeń gospodarki weglowadanowej;

🔹 Insulinooporności;

🔹 Otyłości;

🔹 Zaburzeń tyreologicznych u dzieci i młodzieży (wole, niedoczynność i nadczynność tarczycy).

 

Udziela konsultacji rownież w języku angielskim

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: diabetolog dziecięcy , endokrynolog dziecięcy , diabetolog
cennik:
270 zł - Konsultacja Endokrynologiczna - Dzieci i Młodzież
270 zł - Konsultacja Diabetologiczna - Dzieci i Młodzież
250 zł - Konsultacja Diabetologiczna - Dorośli
100 zł - ⚕️kontynuacja leczenia e-recepta

Daniel Witkowski - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com