VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Psychoterapeuta • Seksuolog • mgr Lesya Lenartowicz

psychoterapeuta Warszawa
Psychoterapeuta • Seksuolog • mgr Lesya Lenartowicz

Psychoterapeuta Seksuolog mgr Lesya Lenartowicz udziela 📞TELEPORAD - wiecej informacji kliknij ➽ TELEPORADY w VeritaMed .

⚠️ Dla Pacjentów PIERWSZORAZOWYCH należy przejść procedurę rejestracyjną i weryfikacyjną - wszystkie informacje na stronie ➽ TELEPORADA • Pacjent Pierwszorazowy • PROCEDURA REJESTRACJI

__________

 psychoterapia, terapia zaburzeń seksualnych

 

Dyplomowany psychoterapeuta, seksuolog, od wielu lat zajmuje się przede wszystkim indywidualną psychoterapią osób dorosłych oraz terapią zaburzeń seksualnych. 

 

Doświadczenie zawodowe z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej, terapii seksuologicznej oraz wykonywania i analizy badań diagnostycznych zdobyła w Poradni Terapii IS "Bromba" w Warszawie, Centrum Terapii i Mediacji „Pro Bono” w Pruszkowie, Instytucie Psychosomatycznym, NZOZ "Ogród" w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia oraz innych Klinikach i Centrach Psychoterapeutycznych.

 

Ukończyła szereg szkoleń w dziedzinie psychoterapii, seksuologii klinicznej i sądowej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Towarzystwach Naukowych, których jest członkiem, oraz innych akredytowanych ośrodkach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych, sympozjach, zjazdach oraz warsztatach.

 

Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia (Kierownik: prof. dr hab. Jerzy Mellibruda). PSP posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

 

Absolwentka studiów podyplomowych "Seksuologia Kliniczna" (WSZiF w Warszawie; Kierownik studiów: prof dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz). Praca dyplomowa pt. "Seksualność osób w podeszłym wieku" została opublikowana w renomowanym czasopiśmie specjalistycznym "Przegląd seksuologiczny".

 

Pracuje z Pacjentami indywidualnymi towarzysząc im w przezwyciężaniu życiowych trudności w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Prowadzi psychoedukację dla dzieci i młodzieży z zakresu seksuologii. Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, czyli w swojej praktyce integruje koncepcje różnych podejść (szkół) psychoterapeutycznych oraz dobiera odpowiednie metody i strategie terapeutyczne dostosowane do objawów i problemów poszczególnych Pacjentów. 

 

Wykształcenie:

 

Profesjonalna Szkoła Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia PTP (Kierownik: Prof. dr hab. Jerzy Mellibruda); PSP posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

 

Studia podyplomowe na kierunku „Seksuologia Kliniczna”. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Kierownik studiów prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz.

 

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, studia jednolite magisterskie, ukończone z wynikiem ”bardzo dobrym”. kierunek: pedagogika specjalna, specjalność: pedagogika terapeutyczna. Praca magisterska pt. „Wartości samopoznawcze posiadania „Skrawka ziemi” u osób starszych kategorii wiekowych” obroniona w dniu 11.06.2007 r. z wynikiem „bardzo dobrym”.

 

Członkostwo Towarzystw Naukowych:

  • Polskie Towarzystwo Dysleksji 
  • Polskie Towarzystwo ADHD
  • Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie
  • Polskie Towarzystwo Neuropsychiatryczne 
  • Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej
Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: psychoterapeuta , seksuolog
cennik:
230 zł - Terapia Seksuologiczna (50 min)
230 zł - Psychoterapia (50 min)
280 zł - Terapia Seksuologiczna Para (50 min)
280 zł - Psychoterapia Para (50 min)
230 zł - 📞 TELEPORADA (50 min)
280 zł - 📞 TELEPORADA para (50 min)

Lesya Lenartowicz - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com