VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

TELEPORADA • Pacjent Pierwszorazowy • PROCEDURA REJESTRACJI

TELEPORADA • Pacjent Pierwszorazowy • PROCEDURA REJESTRACJI
18-03-2020
TELEPORADA • Pacjent Pierwszorazowy • PROCEDURA REJESTRACJI

Dzięki TELEPORADZIE możemy ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zapewnić większe bezpieczeństwo pacjentom i personelowi VeritaMed. 

W przypadku pacjentów zgłaszających się na pierwszą konsultację zaleca odbycie w kontakcie bezpośrednim tylko tych wizyt, które z uwagi na stan pacjenta nie mogą być odłożone. 

W celu zarejestrowania i identyfikacji Pacjenta PIERWSZORAZOWEGO na TELEPORADĘ wymagane są następujące dane:  

  • Imię i nazwisko: 
  • Adres zamieszkania:
  • PESEL: 
  • Tel. komórkowy: 
  • Adres e-mail: 
  • Skype ID: 

Oraz skan lub zdjęcie ✍🏼 podpisanego Oświadczenie Pacjenta 1 i 2  (kliknij i zciągnij dokument ⬇️ Oświadczenie Pacjenta)

Wszystkie dane i podpisane Oświadczenie Pacjenta maja być wysłane 📧 mailem na kontakt@veritamed.comPo otrzymaniu dokumentu i danych, pierwszorazowy pacjent jest identyfikowany i rejestrowany w bazie medycznej VeritaMed.

⚠️ Jeżeli pacjent nie zgodzi się na przesłanie mailem powyższych informacji, VeritaMed nie jest zatem w stanie zidentyfikować pacjenta, w związku z czym pacjent nie może odbyć pierwszorazowej wizyty w formie TELEPORADY.

PERWSZORAZOWA TELEPORADA  musi być w formie WIDEOKONFERENCJI przez aplikację Skype.

Jeżeli nie posiadasz aplikacji Skype założenie konta zabiera 5 minut. Aplikacje można zainstalować na smartfonie i komputerze. Link do instalacji https://www.skype.com/pl/ .

 

Jak odbywa się TELEPORADA w VeritaMed?

🔹 Aby odbyć TELEPORADĘ musisz mieć smartofona lub komputer. Lekarz bedzię się z Tobą skontaktować przez komunikator Skype. Jeżeli nie posiadasz aplikacji Skype, założenie konta zabiera 5 minut. Aplikacje można zainstalować na smartfonie i komputerze. Link do instalacji https://www.skype.com/pl/ .   

🔹 Lekarz zadzwoni do Ciebie o godzinie o której zarezerwowałeś wizytę.

🔹 Lekarz przed rozpoczęciem TELEPORADY w celu identyfikacji będzie weryfikował dane osobowe (np. imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, data ostatniej wizyty w VeritaMed, przyjmowane leki itp.). 

🔹 Lekarz zapisze informacje z TELEPORADY w dokumentacji medycznej w VeritaMed.

🔹 Na podstawie TELEPORADY lekarz może wystawić e-receptę oraz e-zwolnienie. 

 

Jak mam się zapisać się na TELEPORADĘ w VeritaMed?

🔹 Kliknij na profil lekarza udzielającego TELEPORAD, umów się ON-LINE lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 228738008 oraz drogą  📧 mailową kontakt@veritamed.com.

🔹 Płatność za TELEPORADĘ musi być dokonana przynajmniej 24 godziny przed planowaną TELEPORADĄ, możliwość platnośći przelewem bankowym  lub telefonicznie aplikacją BLIK.

🔹 Przelew prosimy dokonać na konto bankowe VeritaMed Sp. z o.o. IBAN PL 04 1140 1010 0000 3493 9100 1002 + zaznaczając w uwagach nazwisko lekarza oraz termin TELEPORADY (dzień i godzina).

🔹 Dowód płatności prosimy wysłać 📧 mailem na kontakt@veritamed.com.

 

Którzy lekarze w VeritaMed udzielają TELEPORAD pacjentom PIERWSZORAZOWYM?

PSYCHIATRIA

➽ Psychiatra lek. Łukasz Zera   

➽ Psychiatra lek. Paweł Moczuło   

➽ Psychiatra lek. Ryszard Mroczek  

 

PSYCHOTERAPIA / SEKSUOLOGIA

➽ Psychoterapeuta Seksuolog mgr Lesya Lenartowicz     

 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com