VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Kompleksowe Pakiety Ciążowe

Kompleksowe Pakiety Ciążowe
16-01-2021
Kompleksowe Pakiety Ciążowe

UWAGA: sprzedaż Pakietów ciążowych w VeritaMed jest wstrzymana do odwołania.

Ciężarne Pacjentki potrzebują, by przebieg ich ciąży był bezpieczny dla Dziecka i przyszłej Mamy, czyli pod stałą kontrolą lekarza specjalisty.

Decydując się na Pakiet Ciążowy w Centrum Medycznym VeritaMed możesz liczyć na profesjonalną opiekę najlepszych wykwalifikowanych specjalistów oraz najwyższej klasy sprzęt.

Lista badań diagnostycznych oraz badań USG zostały przygotowane na podstawie zaleceń Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Nieinwazyjne badanie prenatalne PAPPA-A jest wykonywane na miejscu w Centrum Medycznym VeritaMed przez Specjalistę Ginekologa Diagnostyka USG z międzynarodowymi uprawnieniami FMF (Fetal Medicine Foundation).

Pakiety Ciążowe są bardzo atrakcyjne cenowo - zależnie od wybranego Pakietu możesz oszczędzić od -17% do -23%!

➽ Kliknij i dowiedz sie o szczegóły!

 

Certyfikat VeritaMed - bezpieczny baginet.jpg


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com