VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

3 NAJCZĘSTSZE PROBLEMY, Z JAKIMI PACJENTKI ZGŁASZAJĄ SIĘ DO GINEKOLOGÓW

3 NAJCZĘSTSZE PROBLEMY, Z JAKIMI PACJENTKI ZGŁASZAJĄ SIĘ DO GINEKOLOGÓW
16-10-2018
3 NAJCZĘSTSZE PROBLEMY, Z JAKIMI PACJENTKI ZGŁASZAJĄ SIĘ DO GINEKOLOGÓW

Kobietom stale brakuje wiedzy na temat problemów ginekologicznych. Brakuje też odpowiednich kanałów, by tę wiedzę uzyskać. Dlatego powstał Poradnik ginekologiczny dla Pacjentek. Odbyła się także Sesja dla pacjentek podczas Kongresu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Przewodnik oprócz poruszania najczęstszych problemów zdrowotnych z którymi borykają się kobiety poświęca też rozdział ich prawom i podpowiada co robić gdy są łamane.

Kiedy zgłosić się do lekarza i do szpitala? Nasz Ginekolog dr n. med. Filip Dąbrowski odpowiadał na pytania w programie TVP2 "Pytanie na Śniadanie".

➽ Kliknij aby obejrzeć odcinek "Pytanie na Śniadanie" z doktorem Dąbrowskim 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com