VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z zespołem specjalistów VeritaMed

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z zespołem specjalistów VeritaMed
18-09-2023
Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z zespołem specjalistów VeritaMed

Czym się zajmujemy? Obejrzyj wideo z naszym zespołem!

Czy masz bolesne miesiączki, obfite krwawienia, bolesne współżycia? Zbadaj się pod kątem endometriozy-szybko i nieinwazyjnie z nowym testem EndoRNA. Dr hab. n. med. Filip Dąbrowski, w kilku słowach opowiada o metodach diagnostyki endometriozy i działaniu testu EndoRNA.

 

Co to jest plastyka wędzidełka? Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka opowiada o wskazaniach i zabiegu.

 

Dr n. med. Włodzimierz Jóźwiak z właściwą sobie dozą humoru, opowiada o badaniu proktologicznym 

 

Kiedy należy zgłosić się do urologa? Dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka opowiada o objawach sugerujących udanie się na wizytę.

 

Czy obniżone libido, zaburzenia erekcji lub nieosiągalnie satysfakcji seksualnej mogą stanowić podstawę do wizyty u endokrynologa? Temat rozwinie Endokrynolog lek. Piotr Opyd  

 

Mężczyzno! Jeżeli niebawem czeka Cię test 4 szklanek, czyli próba Mearesa-Stameya, koniecznie obejrzyj ten film. Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka, w sposób bardzo obrazowy objaśnia, jak przebiega ten test.

 

W VeritaMed dokonujemy zabiegu stulejki zarówno metodą klasyczną, jak i bezkrwawą- za pomocą jednorazowego anastomatu - staplera. Masz pytania - umów się na konsultację do urologa Dr n. med. Emilii Pawłowskiej-Krajki


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com