VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

WIĘCEJ SATYSFAKCJI I PEWNOŚCI SIEBIE • powiększanie prącia kwasem hialuronowym

WIĘCEJ SATYSFAKCJI I PEWNOŚCI SIEBIE • powiększanie prącia kwasem hialuronowym
09-04-2024
WIĘCEJ SATYSFAKCJI I PEWNOŚCI SIEBIE • powiększanie prącia kwasem hialuronowym

Specjaliści urolodzy z Centrum Medycznego VeritaMed oferują zabieg powiększenie prącia kwasem hialuronowym. Jest to procedura prosta, bezpieczna, a okres rekonwalescencji krótki. Po zabiegu męski członek może zyskać do 5 cm w obwodzie i 3 cm w długości. Jakość stosunków seksualnych wzrośnie, a odczucia będą dużo bardziej intensywne. 

Grubość ma znaczenie

Od wieków penis stanowi podstawowy atrybut męskości, co sprawia, iż mężczyźni poświęcają właśnie temu organowi najwięcej uwagi.

Dla przeważającej części mężczyzn większy członek ma duży wpływ na poczucie własnej wartości a w życiu seksualnym daje więcej przyjemności obojgu partnerom. 

Badania wskazują, że większość kobiet przeważnie jest zadowolonych z rozmiaru członka swojego partnera, jednakże aż 45% mężczyzn pragnie mieć większego penisa.  Skłonność mężczyzn do wyolbrzymiania preferencji kobiet dotyczących rozmiaru prącia powoduje ich niepokój i niezadowolenie seksualne.

Członek powinien mieć ok 10-11 cm grubości w obwodzie, by być odczuwalnym przez ściany pochwy. Kobiecy organ nie jest wcale głęboki i ma ok 10 cm długości. Tak więc do zaspokojenia seksualnych doznań kobiecych oraz osiągnięcia satysfakcji przez obojga partnerów, nie długość członka jest ważna (np. członek długi może mieć 23 cm we wzwodzie), lecz przede wszystkim jego odpowiednia objętość. Ponad 60% kobiet przyznaje, że długość penisa nie ma aż takiego znaczenia jak grubość. Potocznie zwany punkt G u kobiet, czyli splot naczyń nerwowych w pochwie, odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności znajduje się w odległości 3-5 cm od jej przedsionka. Oznacza to, że może on być masowany nawet przez dość krótkiego członka, ale warunkiem osiągnięcia satysfakcji jest jego odpowiednia grubość. 

Twoj czlonek grubszy o 10-20 procent.jpg

Czym jest kwas hialuronowy? 

Kwas hialuronowy to jeden z najważniejszych składników naszego organizmu. Wiąże cząsteczki wody, aby utrzymać skórę nawilżoną, sprężystą i elastyczną oraz stymulować syntezę elastyny ​​i kolagenu. 1 gram kwasu hialuronowego ma możliwość związania nawet 6 litrów wody. Kwas ten występuje niemal we wszystkich narządach – około 50% znajduje się w skórze, mniej w stawach i oczach. Niestety z wiekiem go ubywa.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego mogą zwiększyć masę wstrzykniętej substancji dodając objętości tam, gdzie jest to potrzebne, gwarantując zauważalne odmłodzenie okolicy i efekt powiększenia.Preparat z kwasem hialuronowym stosowany do powiększania penisa ma postać żelu i jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Jego użycie pozwala zwiększyć grubość a tym samym objętość członka.

Na czym polega zabieg?

Aby zapewnić pacjentowi komfort, zabieg powiększenia penisa wykonuje się w znieczuleniu miejscowym co powoduje, iż zabieg jest bezbolesny. Wypełniacz podawany jest do penisa kaniulą co pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na całej długości. Wypełniacz kwasu hialuronowego w naturalny sposób zintegruje się z tkanką prącia w ciągu jednego do dwóch tygodni. Aby zapewnić gładki i równomierny efekt, wypełniacz należy delikatnie wmasować. Do pełnego ustabilizowania się wypełniacza potrzeba około 2 tygodni, dlatego ważna jest w tym okresie wstrzemięźliwość seksualna. Pełne efekty zabiegu widoczne są po ok. 3 tygodniach. Delikatne masaże penisa przez 2 tygodnie od zabiegu zapobiegną przemieszczeniu się preparatu i zbijaniu go w grudki. W okresie pozabiegowym wskazane jest też noszenie obcisłej, ale przepuszczającej powietrze bielizny.  

Zadziwiające rezultaty 

Ilość wypełniacza, którą zastosuje urolog, będzie zależeć od tego, jak bardzo chcesz zwiększyć rozmiar lub zmienić kształt. Zauważalny efekt po podaniu 10-20 ml. Efekt końcowy zabiegu zależy od pierwotnej wielkości penisa. Oprócz efektów wizualnych i lepszych doznań seksualnych, zabieg ten wpływa na większe zadowolenie z własnego wyglądu, dodaje pewności siebie i poczucie satysfakcji. 

Powiekszanie kwasem hialuranowym - PRZED i PO (strzalki) VeritaMed Warszawa.jpg

 Powiekszanie kwasem hialuranowym - PRZED i PO VeritaMed Warszawa.jpg

Jak długo można cieszyć się efektem?

 Efekt od pierwszego zabiegu utrzymuje się od 15 do 24 miesięcy. Po tym czasie preparat zacznie powoli się rozpuszczać w organizmie. Po dwunastu miesiącach zostanie wchłoniętych jedynie 30% preparatu. W tym momencie wskazane jest ponowienie zabiegu w celu utrzymania pierwotnego efektu.Iniekcje kwasu hialuronowego stymulują produkcję własnego kolagenu. Ponadto w przypadku powtarzania procedury podaje się mniejszą ilość preparatu, a czas pomiędzy kolejnymi zabiegami wydłuża się.

Efekt utrzymuje się 15-24 miesięcy.jpg

Przeciwskazania

Kwalifikację do zabiegu przeprowadza specjalista urolog, występuje bowiem szereg przeciwwskazań do zabiegu.

 • Choroby zapalne i nowotworowe narządów układu moczowo-płciowego
 • Stulejka
 • Infekcja przebiegająca z gorączką, w tym przeziębienie
 • Zaburzenia układu krzepnięcia
 • Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
 • Choroby immunologiczne (reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, syndrom Cohna, choroba Gravesa-Basedowa, zesztywniające zapalenia stawów, etc.)
 • Leczenie immunologiczne
 • Uczulenie na kwas hialuronowy, środki do znieczulenia miejscowego, środki do dezynfekcji skóry i materiały opatrunkowe
 • Tendencja do tworzenia bliznowców i blizn przerostowych  

Czy powiększanie penisa za pomocą wypełniaczy wiąże się z ryzykiem lub skutkami ubocznymi? 

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla Pacjenta, a istniejące ryzyko jest minimalne i może obejmować: obrzęk, siniaki, asymetrię, guzki, zaczerwienienie, przebarwienia, swędzenie, infekcję. Niezadowalające rezultaty można odwrócić poprzez rozpuszczenie wypełniacza.

Jaki jest koszt powiększanie penisa kwasem hialuronowym HYAcorp®?

Cena uzależniona od ilość podanego preparatu :

 • 10 ml - 3’000 zł
 • 20 ml - 4’500 zł
 • 30 ml - 6’000 zł

Ilość preparatu jest ustalana z lekarzem w czasie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu.

Jaki jest koszt powiększanie żołędzi kwasem hialuronowym Neauvia intense®?

Cena uzależniona od ilość podanego preparatu :

 • 2 ml - 2’200 zł
 • 3 ml - 3’000 zł
 • 4 ml - 3’800 zł

Ilość preparatu jest ustalana z lekarzem w czasie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu.

 

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg POWIĘKSZANIE PRĄCIA KWASEM HIALURONOWYM wykonują:

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka.jpg ➽ Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka 

➽ Kliknij i zapisz się na konsultację do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 228738008  

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym AKTYWNOŚĆ SEKSUALNA PO DWÓCH TYGODNIACHSPORT PO TYGODNIUPRACA NASTĘPNEGO DNIAPOWRÓT DO DOMU NATYCHMIASTOWYANESTEZJA ZNIECZULENIE MIEJSCOWECZAS TRWANIA ZABIEGU 20-30 MINUT.jpg

 

 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com