VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową

PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową
20-11-2023
PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową

Podstawą mechanizmu wzwodu jest napełnienie ciał jamistych prącia krwią oraz zablokowanie jej odpływu, co prowadzi do wzrostu ciśnienia wewnątrz tych struktur i w rezultacie do usztywnienia prącia. Proces zaniku erekcji inicjowany jest przez układ współczulny nerwowy, który poprzez aktywację mechanizmu zwężającego naczynia krwionośne umożliwia odpływ krwi. Zablokowanie procesu odpływu krwi stanowi klucz do przeciwdziałania zaburzeniom erekcji.

Zabieg PenilAct obejmuje aplikację toksyny botulinowej bezpośrednio do ciał jamistych prącia. Jest procedurą medyczną mającą na celu zmniejszenie ryzyka niekontrolowanego i przedwczesnego zwiotczenia prącia poprzez opóźnienie odpływu krwi. Ma to nie tylko potencjalne korzyści w kontekście funkcji seksualnej, ale również może przyczynić się do poprawy walorów estetycznych przez rozluźnienie struktur włóknistych, co może skutkować optycznym powiększeniem penisa. Rezultat terapii zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Zastosowanie toksyny botulinowej prowadzi do stopniowej poprawy zdolności do osiągnięcia pełnej i trwałej erekcji, co z kolei umożliwia odbywanie satysfakcjonujących stosunków seksualnych bez obaw o przedwczesne zaniknięcie wzwodu. Przeprowadzone badania naukowe, charakteryzujące się wysokim standardem metodologicznym (randomizowane, podwójnie ślepe, kontrolowane placebo), potwierdziły efektywność i bezpieczeństwo zastosowania toksyny botulinowej w terapii zaburzeń erekcji. Badania potwierdziły, że mężczyźni z zaburzeniami erekcji, którzy otrzymali zastrzyk toksyny botulinowej odnotowali poprawę przepływu krwi do prącia, co umożliwiło silniejsze i dłużej utrzymujące się erekcje

Zabieg PenilAct doskonale działa również u mężczyzn skarżących się na kurczenie prącia. Penisy, które wydają się małe w stanie wzwodu, często są wynikiem cofania się wewnętrznych tkanek prącia do jamy miednicy (np. pod wpływem zimna). Szczególnie dotyczy to mężczyzn z "nadmiernym odruchem zwijania", powodującym nadmierne kurczenie prącia, a nawet jego całkowite wycofanie w niektórych przypadkach.

 

Zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową wykonany w Centrum Medycznym VeritaMed przez lekarza urologa kosztuje 2’500 zł.

 

Przejdź do konkretnych działań! Porozmawiaj z lekarzem o swoich problemach z erekcją.

Wskazanie do zabiegu jest ustalane z lekarzem w czasie konsultacji kwalifikacyjnej.

➽ Kliknij i zapisz się na konsultację do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 228738008 

 

Zabieg PenilAct ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową wykonuje:

Urolog • lek. Anna Bonder-Nowicka VeritaMed .jpg ➽ Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka

 

Kwestionariusz IIEF-5 (International Index Of Erectile Function - 5) został zaprojektowany tak, aby był pomocny Panu i Pana lekarzowi do oceny Pana erekcji, rozpoznania jej ewentualnych zaburzeń i wskazania odpowiednich metod ich leczenia.

UWAGA: Informacje te, w tym pytania, struktura i kompletność ankiety na próbie, są oparte na formularzach i systemach punktacji opracowanych przez niezależne organizacje mające znaczenie dla diagnostyki funkcji seksualnych (kwestionariusz IIEF). Ten materiał nie zastępuje konsultacji ani badania lekarskiego. VeritaMed zrzeka się jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez pacjenta na podstawie tych informacji bez konsultacji lekarskiej. 

 

 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com