VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Okulista • lek. Agata Jakubik

specjalista chorób oczu Warszawa
Okulista • lek. Agata Jakubik

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizację z zakresu okulistyki I i II stopnia odbyła w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej i Klinikach Akademii Medycznej na Śląsku.

Diagnozuje schorzenia przedniego odcinka oka, jaskrę, zaćmę i zaburzenia tylnego odcinka oka. Wykonuje okulistyczne badania profilaktyczne (medycyna pracy, kandydaci i posiadający prawo jazdy). Zajmuje się korekcją wady wzroku (okulary/szkła kontaktowe) oraz diagnostyką i leczeniem nieoperacyjnym zeza dzieci.

 

Choroby okulistyczne:

 • wady wzroku, korekcja okularowa i soczewki kontaktowe
 • diagnostyka i leczenie jaskry
 • zaćma
 • diagnostyka schorzeń przedniego i tylnego odcinka oka
 • diagnostyka i zachowawcze leczenie zeza
 • orzecznictwo medyczne w zakresie okulistyki
 • drobne zabiegi w zakresie aparatu ochronnego oka

 

Usługi okulistyczne:

 • konsultacja okulistyczna
 • konsultacja okulistyczna dzieci
 • badanie okulistyczne
 • usługi optyczne
 • pomiar ciśnienia
 • usuniecie ciała obcego z oka

 

Przyjmuje Pacjentów okulistycznych w każdym wieku, także dzieci.

 

Możliwe konsultacje w języku angielskim.

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: okulista , okulista dziecięcy
cennik:
260 zł - Konsultacja Okulistyczna - Dorośli
290 zł - Konsultacja Okulistyczna - Dzieci
300 zł - Konsultacja Okulistyczna - Dorośli z badaniem obwodu siatkówki
260 zł - Usunięcie ciała obcego z oka
50 zł - Pomiar ciśnienia śródgałkowego tonometrem bezkontaktowym
50 zł - ⚕️Teleporada kontynuacja leczenia (e-recepta) dla 🔹 Pacjenci stosujący przewlekłe leki przeciwjaskrowe 🔹Pacjenci stosujący przewlekłe atropinę z powodu wady wzroku

Agata Jakubik - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com