VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Radiolog Ultrasonografista • lek. Irmina Morawska

radiologia i ultrasonografia USG Warszawa
Radiolog Ultrasonografista • lek. Irmina Morawska

W 2020 roku ukończyła kierunek lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, a staż podyplomowy realizowała w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

Obecnie w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Radiologii (I) Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie. Tam też przygotowuje rozprawę doktorską dotyczącą obrazowania przerzutów wątrobowych raka jelita grubego.

Aktywna uczestniczka licznych konferencji naukowych i kongresów medycznych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Autorka impaktowanych publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych, a ponadto jedna z najmłodszych recenzentek artykułów w czasopismach radiologicznych m.in. European Journal of Radiology, European Radiology oraz British Journal of Radiology.

 

Posiadane członkostwa:

  • Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne (PLTR)
  • Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne (PTU)
  • European Society of Radiology (ESR)
  • Radiological Society of North America (RSNA).
  • Pełni funkcję Sekretarza w Oddziale Mazowieckim Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR).
  • Członek Zarządu Sekcji Naukowej Radiologii Gastroenterologicznej PLTR.
 
Doświadczenie zdobywała podczas staży zagranicznych w renomowanych klinikach w Słowacji, w Omanie oraz w Portugalii.

 

Posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie Diagnostyki Ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR).

 

Wykonuje badania:

  • USG jamy brzusznej
  • USG tarczycy
  • USG węzłów chłonnych

 

Biegle włada językiem angielskim.

 

Wiek przyjmowanych pacjentów: od 16 roku życia.

 

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: radiologia i ultrasonografia USG
cennik:
220 zł - USG jamy brzusznej
220 zł - USG tarczycy
220 zł - USG węzłów chłonnych
220 zł - USG ślinianek
220 zł - USG układu moczowego (nerki, pęcherz, prostata)

Irmina Morawska - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com