VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Chirurg • Chirurg onkolog • Prof. dr hab. n .med. Zoran Stojčev

chirurg onkolog Warszawa
Chirurg • Chirurg onkolog • Prof. dr hab. n .med. Zoran Stojčev

Zoran Stojčev ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu w Bratysławie w 1988 r. Po rocznym stażu w Bratysławie rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Słupsku. Kolejno zdobywał stopnie specjalizacji w chirurgii ogólnej – w 1991r. pierwszy stopień, a w 1995 r. uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. W tym samym roku zdobył również tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej. W 2000 r. obronił pracę doktorską w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 1997 r. utworzył i objął stanowisko Ordynatora na wydzielonym z Chirurgii ogólnej, Oddziale Chirurgii Onkologicznej szpitala w Słupsku. Następnie w roku 2010 r. objął stanowisko Ordynatora połączonych Oddziałów Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Naczyniowej oraz Chirurgii Onkologicznej. Stanowisko to pełnił do lutego 2016 r.

 

Podczas swego ponad 30-letniego doświadczenia zawodowego wykonał kilka tysięcy dużych operacji, początkowo zabiegi z zakresie chirurgii ogólnej, a później z zakresu chirurgii onkologicznej. Wykonał setki operacji resekcji żołądka z powodu raka, liczne resekcje trzustki, przełyków i wątrób. Niezliczoną ilość operacji jelita grubego metodą klasyczną, a od wielu lat wykonuje większość operacji raka odbytnicy metodą laparoskopową. 

 

Jako pierwszy na Pomorzu rozpoczął leczenie oszczędzające raka piersi w 1996 roku. Co roku wykonywał setki zabiegów z powodu raka piersi wraz z zabiegami rekonstrukcji szczególnie jednoczasowe.  

 

Rekonstrukcje piersi jednoczasowo lub odroczone z implantami lub własnych tkanek wykonuje od 2000 roku.

 

W 2015 r. obronił pracę habilitacyjną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym pt. „Markery molekularne w raku żołądka”.

 

W 2016r. pracował przez kilka miesięcy w Londynie w prestiżowym Szpitalu Imperial College.

 

Po wygraniu konkursu objął stanowisko Kierownika Kliniki Chirurgii Onkologicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach gdzie pracował do 2021 roku.

 

W międzyczasie organizował Chirurgię Onkologiczną w Radomskim Centrum Onkologii i wybrał RCO, jako stałe miejsce pracy. Cztery lata był Dyrektorem Medycznym.

 

Obecne jest Ordynatorem Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie.

 

Odbył wiele staży i kursów w najbardziej renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, takich jak:

 

 • Department of Surgery, Seoul National University Hospital;
 • Szpital Imperial College w Londynie;
 • St Mark’s Hospital w Londynie;
 • Szpital Toranomon w Tokyo;
 • Szpitale w Bordeaux, Berlinie i Madrycie;
 • Klinika Chirurgii Onkologicznej w Gdańsku, Centrum Onkologii w Warszawie, Krakowie, Gliwicach;

 

W pracy zawodowej łączy aktywność chirurgiczną z prowadzeniem projektów naukowych. Jest autorem i współautorem licznych publikacji krajowych i zagranicznych, dotyczących aspektów klinicznych schorzeń leczonych na prowadzonych przez niego oddziałach. Mimo różnorodnych wyzwań, jakie przed sobą stawia, znajduje także czas na działalność dydaktyczną. Przez wiele lat wykładał chirurgię na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Słupsku i prowadził też zajęcia dla studentów medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez 5 lat był Kierownikiem Kliniki Chirurgii Onkologicznej w Katowicach.

 

W 2021 roku pod jego Kierownictwem Szpital uzyskał międzynarodowy certyfikat ,,Breast Cancer Unit,,

 

Jest członkiem towarzystw naukowych:

 

 • European Society of Surgical Oncology;
 • Towarzystwa Chirurgów Polskich;
 • Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej;
 • Polskiego Towarzystwa Badań Raka Piersi;

 

W latach 2002 – 2012 i ponownie od 2016 – 2022 roku był członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

 

Członek zarządu Głównego Towarzystwa Chirurgów Polskich.

 

Od 2013 r. przez dwie kadencje był przewodniczącym Gdańskiego Oddziału TCHP.

 

W 2002 r. zorganizował VIII zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej w Ustce i od tego czasu przewodniczy organizacji corocznych konferencji naukowo szkoleniowych pod nazwą “Usteckie Dni Onkologiczne”. Zorganizował 20 konferencji.

 

 

Szczególny istotnie dla niego jest szkolenie młodych lekarzy. Pod jego kierownictwem kilka osób ukończyło specjalizacje z chirurgii onkologicznej i z chirurgii ogólnej. Organizował liczne warsztaty chirurgiczne dla lekarzy z całego kraju, na których dzielił się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami chirurgicznymi, szczególnie z zakresie chirurgii piersi, przełyku, żołądka, trzustki, jelita grubego i tarczycy. Jest ekspertem krajowym w wielu dziedzinach i bierze czynny udział w ustalaniu standardów leczenia onkologicznego.

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

 • Medal „Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej” 2008;
 • Medal Kombatantów i Więźniów Politycznych 2014;
 • Laureat konkursu „Lekarz roku 2016”;
 • Laureat konkursu „Osobowość Roku 2016”;
 • Honorowy Obywatel Gminy Ustka; 2016
 • Srebrny Medal Rydigiera 2021 

 

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: chirurg onkolog , chirurg
cennik:
550 zł - Konsultacja chirurgiczna
550 zł - Konsultacja onkologiczna
550 zł - Kwalifikacja do zabiegu operacyjnego

Zoran Stojcev - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com