VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Urolog • lek. Marcin Łykowski

urolog Warszawa
Urolog • lek. Marcin Łykowski

____

 

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2008 roku, uzyskując dyplom lekarza.

Od czasu ukończenia studiów pracuje w Katedrze i Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szpitala Dzieciątka Jezus-Centrum Leczenia Obrażeń, pod kierownictwem Prof. Andrzeja Borkowskiego i prof. Piotra Radziszewskiego.

Tam ukończył specjalizację z urologii z certyfikatem europejskim FEBU 11/2015, polski egzamin ustny 06/2016. Wykonuje operacje z zakresu urologii klasycznej, endoskopowej i laparoskopowej. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących kamicę układu moczowego, przerost gruczołu krokowego czy żylaki powrózka nasiennego.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Od 9 lat prowadzi zajęcia ze studentami szóstego i czwartego roku wydziału lekarskiego Warszawskiego uniwersytetu Medycznego. Uczestnik licznych kongresów międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej. Jest absolwentem roztoczańskiej szkoły ultrasonografii.

Od września 2018 jest Kierownikiem Pracowni Endourologii i ESWL z Pracownią Urodynamiczną Kliniki Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Prowadzi kompleksową diagnostykę i leczenie urologiczne. Od wielu lat zajmuje się problemami chorób nerek i układu moczowego.

 

Choroby urologiczne:

 • impotencja
 • kamica nerkowa
 • przerost prostaty
 • rak prostaty
 • rak prącia
 • rak pęcherza moczowego
 • kamica moczowodowa
 • kamica pęcherzowa
 • torbiele nerki
 • nietrzymanie moczu
 • choroby narządów płciowych

 

Usługi:

Zabiegi urologiczne:

UWAGA : Na zabiegi urologiczne (stulejka, plastyka wędzidełka, wazektomia) prosimy umawiać się sie telefonicznie ☎️ 228738008 lub mailowo kontakt@veritamed.com lub w recepcji VeritaMed.

 

Konsultuje tylko dorosłych.

 

Nagrody i wyróżnienia

 • First place for the work "Acute pancreatitis - natural history, clinics, pathology and Statistical Data." D.Łącka, A.Piekut, M.Łykowski, III International Conference of Student Scientific Circles at Warsaw Medical University,Starogard 2005
 • Rector's Award for the work "Acute pancreatitis - correlation with other pathological conditions." D.Łacka, M.Kaczorowska, M.Łykowski, National Congress of Young Medics, Warsaw 2005
 • Second Award for the work "Is it easy for a clinican to differentiate Between myocardial infarction and pulmonary emboliom?" D.Łącka, A.Leskow, A.Piekut, M.Łykowski, 3rd International Congress of Medical Students and Young Doctors, Warsaw 2006
 • Warsaw Medical Society Award for the work "Acute pancreatitis - correlation with other pathological conditions." D.Łącka, M.Kaczorowska, M.Łykowski, National Congress of Young Medics, Warsaw 2005
 • Rector’s Scholarship For Attainments In Science in 2005/2006

 

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: urolog , chirurg
cennik:
280 zł - Konsultacja Urologiczna
400 zł - Konsultacja Urologiczna + wymiana cewnika
400 zł - Konsultacja urologiczna + założenie cewnika
300 zł - Konsultacja urologiczna + usunięcie cewnika
1000 zł - Plastyka wędzidełka napletka
2100 zł - Zabieg stulejki
2600 zł - Zabieg stulejki (bezkrwawy) jednorazowym anastomatem (staplerem)
200 zł - USG prostaty przez powłoki brzuszne (gruczołu krokowego / prostaty)
200 zł - USG układu moczowego (nerki, pęcherz, prostata)
240 zł - USG transrektalne prostaty TRUS
340 zł - USG układu moczowego (nerki, pęcherz) + TRUS
2300 zł - Wazektomia WBS (wazektomia bez skalpela)
1600 zł - Zabieg usunięcia polipa cewki
270 zł - Kalibracja cewki moczowej (rozszerzenie cewki)
2200 zł - SCROTOX zabieg podania toksyny botulinowej w mosznę
100 zł - ⚕️TELEPORADA RECEPTOWA - kontynuacja leczenia e-recepta
2800 zł - Pakiet Diagnostyka RigiScan®
900 zł - Nakłucie i opróżnienie wodniaka jądra
6900 zł - Operacja wodniaka jądra (Hydrocelektomia)

Marcin Łykowski - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com