VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

cennik

usługi i badania


Informacje dotyczące usług świadczonych przez Veritamed Sp. z o.o. zawarte na stronach internetowych www.veritamed.com i www.veritamed.pl, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „cennik” nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu Cywilnego. Ceny pozostałych usług medycznych dostępne są w recepcji Centrum Medycznego VeritaMed przy ul. Długiej 27 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 873 8008.

ginekologia

EndoRNA nieinwazyjny test w kierunku endometriozy – oznaczanie poziomu ekspresji genu FUT4
2 200 zł

VeritaMed wprowadzamy nowe badanie : EndoRNA nieinwazyjny test w kierunku endometriozy

To wielkie odkrycie zespołu naukowców z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest to pierwszy na świecie małoinwazyjny test dla kobiet cierpiących na endometriozę o tak wysokiej czułości i specyficzności. 

Pobranie badania polega na wykonaniu przez lekarza ginekologa biopsji endometrium w fazie wydzielniczej cyklu (pierwsza faza cyklu).

Badanie nie wymaga przygotowania.

 

Zabieg jest mało inwazyjny i wiąże się z niewielkim dyskomfortem dla pacjentki.

Czas oczekiwania na wynik 7-10 dni.

Ginekolog Onkolog
350 zł
Ginekologiczna Konsultacja + Cytologia
340 zł

lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com