VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

cennik

usługi i badania


Informacje dotyczące usług świadczonych przez Veritamed Sp. z o.o. zawarte na stronach internetowych www.veritamed.com i www.veritamed.pl, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „cennik” nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu Cywilnego. Ceny pozostałych usług medycznych dostępne są w recepcji Centrum Medycznego VeritaMed przy ul. Długiej 27 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 873 8008.

urologia
%👉 Panel Badań - Pakiet Seksuologiczny dla Mężczyzn (diagnostyki zaburzeń erekcji)
400 zł

Diagnostyki zaburzeń erekcji:

cena regularna: 558,00 zł

cena w pakiecie : 400,00 zł (czyli rabat -28% )

 • Testosteron
 • Prolaktyna
 • SHBG
 • LH
 • FSH
 • PSA całkowity
 • TSH
 • Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG)
 • Glukoza we krwi
 • Żelazo (Fe)
 • Morfologia
 • Witamina D3 metabolit 25(OH)

 

Przygotowanie do badań: 

- Krew : Do badan krew jest pobierana w Centrum medycznym VeritaMed. UWAGA : Rano, na czczo

 

 

⬆️ Pakiet „Diagnostyka RigiScan®”
2 800 zł

RigiScan® Plus diagnostyka zaburzeń erekcji

➽ https://veritamed.com/aktualnosc/1161/RigiScan-Plus-diagnostyka-zaburzen-erekcji-

Zanim zdecydujesz się na diagnostykę RigiScan®, musisz odbyć konsultację kwalifikacyjną ze specjalistą urologiem w VeritaMed (koszt konsultacji urologicznej). Jeżeli zostałeś zakwalifikowany do dalszej diagnostyki zaburzeń erekcji możesz wykupić pakiet „Diagnostyka RigiScan®”.

Pakiet „Diagnostyka RigiScan®” kosztuje 2’800 zł i zawiera:

- Konsultacja urologiczna z instrukcją użytkowania monitora RigiScan® (20 min.)

- Wynajęcie na 2 noce (2 doby) monitora RigiScan® z akcesoriami jednorazowymi

- Konsultacja urologiczna z USG Doppler prącia (z iniekcją substancji wazoaktywnej) oraz podsumowaniem wyników RigiScan® (40 min.) 

Biopsja prostaty (wizyta urologiczna + badanie hist-pat + USG)
1 100 zł
Diagnostyka i leczenie przedwczesnego wytrysku
1 900 zł

Diagnostyka i leczenie przedwczesnego wytrysku

ESWT - leczenie falą uderzeniową
600 zł
Kalibracja cewki moczowej (rozszerzenie cewki) z wizytą lekarską
600 zł
Leczenie skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego preparatem Xiapex
6 500 zł

UWAGA : chwilowo preparat Xiapex jest niedostępny w Polsce. 

 

Cena 6'500 pln obejmuje :

🔹 jedna iniekcja dopłytkowa preparatem Xiapex 

🔹 jeden zabieg modelowania prącia

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka oraz Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka są jednymymi z nielicznych lekarzy w Polsce, którzy uzyskali certyfikat w dziedzinie terapii preparatem Xiapex. 

 

Więcej informacji na temat choroby Peyroniego oraz leku Xiapex znajdziesz na stronie http://www.peyronie.pl

 

Choroba Peyroniego to schorzenie o postępującym charakterze, które polega na zastąpieniu włókien elastycznych występujących w osłonce białawej prącia przez włókna kolagenowe. Prowadzi to do deformacji prącia w postaci jego znacznego skrzywienia.

 

Jedną z nowoczesnych metod leczenia choroby Peyroniego jest kuracja wstrzyknięciami preparatem Xiapex, który zawiera kolagenazę, czyli enzym rozkładający kolagen, wytwarzany przez bakterie z rodzaju Clostridium Histolyticum.

 

Choroba Peyroniego ma przebieg dwuetapowy. Najpierw dochodzi do rozwoju procesu zapalnego- chory odczuwa ból prącia podczas dotyku czy stosunku płciowego.  Formująca się płytka włóknista powiększa swoje rozmiary, co powoduje stałe pogłębienie skrzywienia prącia.  Następnie choroba przechodzi w okres stabilny, który cechuje się ustąpieniem stanu zapalnego i utrwaleniem zmian w odkształceniu prącia. Według Przeglądu Urologicznego tylko w niewielkiej liczbie przypadków może dojść do samoistnego wycofania zmian- u 45% chorych następuje stabilizacja objawów, a u 40% dochodzi do stałej progresji deformacji.

 

Dane opublikowane w dwumiesięczniku Polskiego Towarzystwa Urologicznego wskazują, że choroba Peyroniego dotyczy w Polsce 3-9% mężczyzn. Niestety aż 48% panów rozwija z tego powodu objawy depresji, a 81% doświadcza problemów emocjonalnych związanych z chorobą.  Za przyczyny rozwoju choroby Peyroniego najczęściej podaje się uwarunkowania genetyczne, procesy autoimmunologiczne czy urazy. 

 

Na czym polega kuracja preparatem Xiapex?

 

Preparat Xiapex jest wskazany w leczeniu choroby Peyroniego u dorosłych mężczyzn, u których płytka włóknista jest wyczuwalna podczas badania, a skrzywienie prącia przekracza 30 stopni w momencie rozpoczęcia terapii. Nie zaleca się stosowania preparatu u mężczyzn ze skrzywieniem prącia przekraczającym 90 stopni. Stosowanie preparatu jest natomiast przeciwwskazane u tych pacjentów, u których płytka włóknista obejmuje cewkę moczową prącia z powodu ryzyka jej uszkodzenia.

Modelowanie prącia ma na celu wyprostowanie prącia poprzez stopniową redukcję skrzywienia. Polega ono na zastosowaniu nacisku na przerwaną płytkę włóknistą, co umożliwia jej rozciągnięcie oraz wydłużenie. W trakcie wykonywania zabiegu modelowania należy unikać nacisku bezpośrednio w miejscu wstrzyknięciu leku. 

Zabieg modelowania prącia po drugim wstrzyknięciu w każdym cyklu leczenia jest wykonywany w gabinecie lekarskim przez przeszkolonego w tym zakresie specjalistę. Jednak, aby uzyskać najlepsze efekty leczenia pacjent jest zobowiązany do systematycznego, samodzielnego wykonywania modelowania- każdego dnia przez 6 tygodni po wizycie. 

Producent preparatu Xiapex zaleca, by nie kontynuować terapii jeżeli po pierwszym cyklu leczenia skrzywienie prącia uległo redukcji do mniej niż 15 stopni. Według badań klinicznych nad preparatem Xiapex,  w których wzięło udział ponad 800 mężczyzn,  stosowanie preparatu przyczyniło się do redukcji skrzywienia prącia o ponad 30%. 

Nakłucie i opróżnienie wodniaka jądra
900 zł
Operacja Wodniaka Jądra (Hydrocelektomia)
6 900 zł

Operacja usunięcia wodniaka jądra, znana jako hydrocelectomia, jest standardowym zabiegiem stosowanym w celu usunięcia nadmiaru płynu z osłonki otaczającej jądro. Jest to procedura stosunkowo prosta i zwykle wykonywana ambulatoryjnie, co oznacza, że pacjent może wrócić do domu tego samego dnia. Oto jak przebiega ten zabieg:

Przygotowanie do operacji - przed zabiegiem pacjent jest zazwyczaj poddawany ocenie ogólnego stanu zdrowia, w tym badaniom krwi i, w niektórych przypadkach, dodatkowym badaniom obrazowym, jak ultrasonografia. Pacjent otrzymuje również instrukcje dotyczące przerwania przyjmowania niektórych leków i przygotowania do zabiegu, w tym postępowania na czczo przez określony czas przed operacją.

Znieczulenie - operacja wodniaka jądra przeprowadzana w krótkim znieczuleniu ogólnym, podczas któregodożylnie są podawane leki wywołujące całkowitą bezbolesność, głęboki sen oraz zniesienie reakcji odruchowych na bodźce bólowe. W krótkim czasie po zaprzestaniu podawania tych leków pacjent budzi się. Utrzymany jest oddech samodzielny w trakcie znieczulenia. Ewentualnie stosowana jest maska z przepływem tlenu celem lepszego wysycenia krwi tlenem.

Sam zabieg - chirurg wykonuje niewielkie cięcie, zazwyczaj w okolicy pachwiny lub bezpośrednio na mosznie. Następnie delikatnie wydobywa jądro i osłonkę zawierającą płyn. Płyn jest drenowany, a chirurg może zastosować różne techniki, aby zapobiec przyszłemu gromadzeniu się płynu. Jedną z technik jest zszycie osłonek w taki sposób, aby zmniejszyć przestrzeń, w której płyn mógłby się ponownie gromadzić, co jest znane jako operacja wg Winkelmanna lub operacja wg Jaboulaya.

Po usunięciu płynu i odpowiednim przygotowaniu osłonek, chirurg zamyka cięcie za pomocą szwów, które mogą być samowchłanialne lub wymagać usunięcia po pewnym czasie. W niektórych przypadkach może być zastosowany opatrunek kompresyjny, aby zminimalizować obrzęk i wspomóc gojenie.

Więcej informacji Hydrocelektomia czyli operacja wodniaka jądra

Panel infekcji urogenitalnych (Ch. Trachomatis, N. gonorrhoeae), met. PCR, jakościowo
240 zł
Panel infekcji urogenitalnych: Ch. trachomatis, M. genitalium, U. urealyticum, met. PCR
400 zł
Panel infekcji urogenitalnych: HPV 14 typów. Ch. trachomatis. M. hominis. U. urealyticum/U.parvum. met. PCR
450 zł
Panel urogenitalny 7 patogenów met. PCR(Trichomonas vaginalis,Mycoplasma hominis,Ureaplasma urealyticum,Chlamydia trachomatis,My
490 zł
PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową
2 500 zł
Istotą wzwodu jest wypełnienie ciał jamistych krwią i zablokowanie odpływu, tak żeby wysokie ciśnienie wewnątrz ciał jamistych usztywniło całe prącie. Sygnał do opróżnienia ciał jamistych a tym samym ustąpienia wzwodu jest generowany przez współczulny układ nerwowy i prowadzi do otwarcia drogi odpływu krwi poprzez skurcz mięśni naczyń. Właśnie zablokowanie tego mechanizmu pozwala powstrzymać zaburzenia erekcji. 

Zabieg PenilAct polega na podaniu toksyny botulinowej bezpośrednio do ciał jamistych prącia. To procedura medyczna zmniejszająca ryzyko przypadkowego i przedwczesnego opróżnienia ciał jamistych – tym samym spada ryzyko zaburzeń erekcji. Zabieg wpływa również na walory estetyczne rozluźniając włókna elastyczne i powodując optyczne powiększenie penisa, przy czym każdorazowo efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu.   

Efektem podania toksyny botulinowej jest stopniowo narastająca zdolność do uzyskania pełnego, twardego wzwodu i odbycie satysfakcjonującego stosunku bez obawy o przedwczesne zwiotczenie prącia. Jednocześnie podana substancja jest dokładnie przebadana a wieloletnie i szerokie jej zastosowanie potwierdza jej wysoki stopień bezpieczeństwa. 

Badania wykazały, że mężczyźni z zaburzeniami erekcji, którzy otrzymali zastrzyk toksyny botulinowej , odnotowali poprawę przepływu krwi do prącia, co umożliwiło silniejsze, dłuższe i trwalsze erekcje. 

Ten zabieg też doskonale działa u mężczyzn skarżących się na kurczenie prącia. Penisy, które wydają się małe w stanie wzwodzenia, często są wynikiem cofania się wewnętrznych tkanek prącia do jamy miednicy (często pod wpływem zimna). Szczególnie dotyczy to mężczyzn z "nadmiernym odruchem zwijania", powodującym nadmierne kurczenie prącia, a nawet jego całkowite wycofanie w niektórych przypadkach.

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg PenilAct wykonują 

Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka.jpg ➽ Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka 

 

 

Plastyka wędzidełka napletka
1 200 zł
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - 10 ml
3 000 zł

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg POWIĘKSZANIE PRĄCIA KWASEM HIALURONOWYM wykonują:

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka.jpg ➽ Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka 

Ilość preparatu jest ustalana z lekarzem w czasie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu. 

Zapraszamy do przeczytania ➽ WIĘCEJ SATYSFAKCJI I PEWNOŚCI SIEBIE • powiększanie prącia kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - 20 ml
4 500 zł

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg POWIĘKSZANIE PRĄCIA KWASEM HIALURONOWYM wykonują:

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka.jpg ➽ Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka 

Ilość preparatu jest ustalana z lekarzem w czasie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu. 

Zapraszamy do przeczytania ➽ WIĘCEJ SATYSFAKCJI I PEWNOŚCI SIEBIE • powiększanie prącia kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - 30 ml
6 000 zł

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg POWIĘKSZANIE PRĄCIA KWASEM HIALURONOWYM wykonują:

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka.jpg ➽ Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka 

Ilość preparatu jest ustalana z lekarzem w czasie wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu. 

Zapraszamy do przeczytania ➽ WIĘCEJ SATYSFAKCJI I PEWNOŚCI SIEBIE • powiększanie prącia kwasem hialuronowym

Powiększanie żołędzi penisa kwasem hialuronowym Neauvia intense® - 2ml
2 200 zł
Powiększanie żołędzi penisa kwasem hialuronowym Neauvia intense® - 3 ml
3 000 zł
PrEP Profilaktyka przedekspozycyjna zakażenia HIV - Konsultacja (rozpoczynanie i prowadzenie pacjentów na terapii)
280 zł

Czym jest PrEP?

"PrEP" lub inaczej profilaktyka przedekspozycyjna, to sposób na uniknięcie zakażenia HIV przez osoby niezakażone tym wirusem, przy pomocy stosowania leków przeciwwirusowych, zwanych fachowo antyretrowirusowymi (leki ARV)

Leki (tenofovir i emtrycytabina) przyjmowane są najczęściej doustnie, ale znane jest również miejscowe stosowanie tenofoviru w żelu, dopochwowo.

Skueczność PrEP wykazano w 4 randomizowanych badaniach klinicznych. Jest ona wysoka, gdy lek jest przyjmowany zgodnie z zaleceniami, regularnie. PrEP jest mniej skuteczny, gdy tabletki nie są przyjmowane stale. 

Od końca 2015 roku, zgodnie z rekomendacjami WHO oraz wszechstronnym podejściem do profilaktyki, zaleca się PrEP jako dodatkową metodę prewencji HIV osobom, u których stwierdza się wysokie ryzyko narażenia na tę infekcję.

Zainteresowanie PrEP w Europie ciągle rośnie, dotyczy to również Polski. 

Lekarze przepisują PrEP obecnie w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Wrocławiu i Szczecinie. 

Centrum Medyczne VERITAMED to jedno z bardzo nielicznych i pierwszych miejsc w Warszawie, w którym uzyskasz fachową informację oraz opiekę medyczną w związku z PrEP

Co chciałbyś wiedzieć więcej o PrEP? 

🔹 PrEP nie jest szczepionką! Szczepionka „uczy” organizm zwalczać infekcje przez lata. PrEP jest lekiem przeciwwirusowym, przyjmuje się go codziennie po jednej tabletce. Wykazano bezpieczeństwo tabletek oraz ich skuteczność w powstrzymaniu infekcji HIV.

🔹 Codziennie przyjmowanie PrEP może znacząco zredukować ryzyko zakażenia HIV drogą seksualną o ponad 90% i o ponad 70% w przypadku osób przyjmujących substancje dożylnie. PrEP oraz stosowanie jednoczesne dodatkowych zabezpieczeń redukuje to ryzyko jeszcze bardziej.

🔹 Nie zaleca się rezygnowania ze stosowania prezerwatyw w czasie przyjmowania PrEP. PrEP nie chroni przed innymi chorobami przenoszonymi droga płciową! PreP oraz prezerwatywy to największe korzyści i największa ochrona przed innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

🔹PrEP zaleca się osobom ze zwiększonym ryzykiem narażenia na HIV, m.in: podejmującym kontakty seksualne bez zabezpieczenia prezerwatywą, których partnerzy seksualni są zakażeni HIV lub ich status HIV jest nieznany, stosowały profilaktykę poekspozycyjną (PEP, po kontakcie seksualnym) w ostatnim roku, chorowały na infekcje przenoszone drogą płciową, podejmują kontakty seksualne pod wpływem substancji psychoaktywnych, albo przyjmują takie substancje w iniekcjach, niekoniecznie dożylnych; świadczą usługi seksualne.

🔹 PrEP nie jest refundowany. Wymaga okresowych wizyt u lekarza i wykonywania ważnych dla zdrowia badań, które również nie są refundowane (w chwili obecnej w Polsce nie ma ustawy dotyczącej refundacji PrEP i wizyt oraz badań związanych z PrEP, brak też programów profilaktycznych, które dawałyby darmowy dostęp do PrEP) Musisz zadbać sam o siebie!

🔹 PrEP może (ale nie musi) powodować skutki uboczne, np. nudności, zawroty głowy, zmęczenie, dolegliwości żołądkowe, ale albo są one łagodne lub prawie niezauważalne, lub też mijają z czasem (w ciągu tygodni). Nie obserwowano poważnych skutków ubocznych, jeśli doświadczysz lub doświadczasz takowych, powiedz o nich swojemu lekarzowi. 

🔹 Koszt miesięczny samej terapii lekiem związanym PrEP szacowany jest obecnie około 130-150 złotych miesięcznie. 

🔹 Przyczyną zakończenia terapii PrEP może być między innymi spadek ryzyka narażenia na HIV związany ze zmianą trybu życia pacjenta, bądź wystąpienie działań niepożądanych stosowanego leczenia, albo nieregularne przyjmowanie leków przez pacjenta.   

🔹 PrEP może przepisać Ci tylko lekarz. 

Jeśli :

🔹 szanujesz swoje zdrowie, 

🔹 profilaktyka HIV i chorób przenoszonych drogą płciową jest dla Ciebie ważna, 

🔹 chciałbyś wykluczyć u siebie najbardziej istotne infekcje przenoszone drogą płciową, 

🔹 uzyskać informacje w kwestii dostępnych i zalecanych szczepień profilaktycznych niektórych chorób transmitowanych drogą płciową,

porozmawiaj z 

Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka.jpg ➽ Urolog • lek. Anna Bonder-Nowicka 

 

umów się na wizytę ➽ON-LINE lub telefonicznie ☎️ 22 873 8008

 

Próba Mearesa-Stameya
550 zł
Badanie polega na 4 etapach - wiecej informacji na naszej stronie http://veritamed.com/aktualnosc/1130/Proba-Mearesa-Stameya-Test-4-szklanek-na-zapalenie-prostaty  :
 1. próbka moczu z początku mikcji (badanie ogólne + posiew), 
 2. próbka ze środkowego strumienia (badanie ogólne + posiew), 
 3. potem wizyta u urologa z masażem prostaty (jeśli pojawi się wydzielina to posiew) 
 4. próbka moczu po masażu prostaty ( badanie ogólne i posiew). 
Przygotowanie do badania:
 • nie brac antybiotykow min. 2 tygodnie przed badaniem
 • zglosic sie z pelnym pęcherzem

UWAGA: Konsultacja urologiczna z próbą Mearesa-Stameya wykonywana jest najpóźniej do godziny 16:20. Prosimy o umawianie się na wizytę u dr Bonder-Nowickiej drogą telefoniczną  ☎️ 228738008 lub w recepcji VeritaMed. 

Próba Mearesa-Stameya + USG transrektalne prostaty TRUS
760 zł
Badanie polega na 4 etapach - wiecej informacji na naszej stronie http://veritamed.com/aktualnosc/1130/Proba-Mearesa-Stameya-Test-4-szklanek-na-zapalenie-prostaty  :
 1. próbka moczu z początku mikcji (badanie ogólne + posiew), 
 2. próbka ze środkowego strumienia (badanie ogólne + posiew), 
 3. potem wizyta u urologa z masażem prostaty (jeśli pojawi się wydzielina to posiew) 
 4. próbka moczu po masażu prostaty ( badanie ogólne i posiew). 
+ USG transrektalne prostaty TRUS
 
Przygotowanie do badania:
 • nie brac antybiotykow min. 2 tygodnie przed badaniem
 • zglosic sie z pelnym pęcherzem

UWAGA: Konsultacja urologiczna z próbą Mearesa-Stameya wykonywana jest najpóźniej do godziny 16:20. Prosimy o umawianie się na wizytę u dr Bonder-Nowickiej drogą telefoniczną  ☎️ 228738008 lub w recepcji VeritaMed. 

P-shot HD PRP Magellan - wysokostężone osocze bogatopłytkowe
2 500 zł

P-shot HD PRP Magellan (wysokostężone osocze bogatopłytkowe) - zabieg stosowany jest w leczeniu skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego - (zabieg ostrzyknięcia płytki) oraz w leczeniu zaburzeń wzwodu (zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia)

HD PRP Magellan to system umożliwiający uzyskanie wysokostężonych płytek krwi (ponad 2.800.000 w 1µl) bez ryzyka ich uszkodzenia podczas wirowania. System ten uzykuje wielokrotnie wyższe stężenie płytek krwi w porównianiu z tradycyjnie uzyskanym osoczem bogatopłytkowym PRP, dzięki czemu silniej oddziałowuje na leczoną okolicę a częstotliwość wykonywanych zabiegów może być zmniejszona.

Lekarz indywidualnie decyduje o stosowanej metodzie leczenia.

P-shot PRP leczenie skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego - zabieg ostrzyknięcia płytki
1 500 zł

Choroba Peyroniego jest schorzeniem, które charakteryzuje się powstawaniem bliznowatej tkanki, zwanej płytką, wewnątrz prącia, co prowadzi do jego skrzywienia i bolesnych erekcji. Jednym z nowoczesnych podejść w leczeniu tej choroby jest zastosowanie PRP (Platelet-Rich Plasma), czyli osocza bogatopłytkowego. Terapia P-shot PRP jest niechirurgiczną opcją leczenia choroby Peyroniego, skupiającą się na redukcji powstałej zwłóknionej płytki oraz poprawie funkcji prącia.

Jak w przypadku każdej metody leczenia, ważne jest skonsultowanie się z profesjonalistą medycznym w celu określenia najlepszej terapii w oparciu o indywidualne potrzeby i historię medyczną.

P-shot PRP leczenie skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego oraz zaburzeń erekcji
2 200 zł
P-shot PRP leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia
1 500 zł

P-shot to innowacyjny zabieg medyczny, mający na celu poprawę erekcji, leczenie przedwczesnego wytrysku oraz znaczną regenerację prącia. Mężczyźni cierpiący na zaburzenia erekcji spowodowane niedostatecznym ukrwieniem prącia często doświadczają obniżonej satysfakcji z życia seksualnego.

Terapia P-shot skutecznie poprawia jakość erekcji oraz stan i wygląd prącia, co przekłada się na lepsze doznania seksualne. Zaleca się ją przede wszystkim mężczyznom borykającym się z problemami erekcji wynikającymi ze słabego ukrwienia prącia.

SCROTOX zabieg podania toksyny botulinowej w mosznę
2 200 zł

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg SCROTOX czyli podanie toksyny botulinowej w mosznę  wykonuje:

Urolog lek. Marcin Łykowski.jpg ➽ Urolog lek. Marcin Łykowski 

➽ Kliknij i zapisz się na konsultację do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 228738008  

Zapraszamy do przeczytania ➽ SCROTOX zwany także "BROTOX"

Uroflowmetria
90 zł

⚠️ Ze względów technicznych chwilowo nie wykonujemy badania uroflometrii. Przepraszamy za niedogodność.

___

Zadaliśmy kilka pytań lekarzowi, aby lepiej wyjaśnić na czy to badanie polega. Na nasze pytania odpowiedziała Specjalista Urologii Dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

Co to jest uroflowmetria?

Uroflowmetria jest prostym, nieinwazyjnym, bezpiecznym badaniem, dzięki któremu możemy obiektywnie ocenić siłę strumienia moczu.

Na czym polega uroflowmetria?

Badanie ocenia przepływ (Q), czyli objętość wydalonego moczu w mililitrach na sekundę (ml/s) oraz objętość wydalonego moczu (Vvoid). Istotna jest wartość przepływu maksymalnego (Qmax) i średniego (Qaver). Dodatkowo ocenia się czas przepływu moczu i łączny czas oddawania moczu, czyli czas przepływu z przerwami. Wynik ma postać wykresu, którego kształt jest bardzo ważny w interpretacji.  

Jakie są wskazania do wykonania uroflowmetrii?

Wskazaniem do wykonania uroflowmetrii są takie zaburzenia w oddawaniu moczu jak:

🔹 osłabiony strumień moczu

🔹 oddawanie moczu kroplami

🔹 oddawanie moczu w kilku porcjach

🔹 konieczność parcia w trakcie oddawania moczu

🔹 trudność z rozpoczęciem oddawania moczu

🔹 uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza

🔹 nagłe parcia na pęcherz

🔹 częstomocz dzienny i nocny

🔹 nietrzymanie moczu

Jakie jest przygotowanie do badania?

Na badanie należy zgłosić się z dobrze wypełniony, ale nie przepełnionym pęcherzem.

Jak przebiega uroflowmetria?

Uroflowmetria jest badaniem nieinwazyjnym. Na badanie należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem. Pacjent oddaje mocz do urządzenia, które przypomina sedes. Lekarz lub pielęgniarka daje znać czy już można oddać mocz. Po zakończeniu badania trzeba chwilę odczekać na wynik. Urządzenie analizuje szybkość oddawania moczu oraz ilość oddawaną w ciągu sekundy. Dodatkowo zmierzy, objętość oddanego moczu. Wynik analizuje lekarz urolog.

Wyniki badania oraz Interpretacja nieprawidłowego wyniku badania uroflometrycznego. Gdzie powinien pacjent skierować swoje kroki?

Wynik analizuje lekarz urolog.

Wyniki badania mogą różnić się i są zależne od płci i wieku pacjenta. Uzupełnieniem badania jest pomiar zalegania moczu w pęcherzu za pomocą USG. Nie ma określonych norm przepływów Qmax i Qaver, ale wartości te maleją z wiekiem oraz w przypadku przeszkody podpęcherzowej np. w postaci powiększonego gruczołu krokowego. Podobne symptomy może dawać osłabiona kurczliwość mięśni pęcherza. Jeżeli przepływ moczu jest szybszy niż wynika to z normy dla wieku i płci pacjenta, może to oznaczać obniżony opór cewkowy.

Uroflowmetria jest ważnym testem w diagnostyce powszechnych schorzeń dolnych dróg moczowych, szczególnie w powiązaniu z oceną zalegania moczu po mikcji. Pomaga przewidzieć odpowiedź na leczenie i wskazać grupę chorych wymagających bardziej inwazyjnych, dokładniejszych badań.

➽ Kliknij i zapisz się na wizytę do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego 228738008

🔹 Uroflowmetria : 80 zł

🔹 Konsultacja urologiczna : 150 zł

🔹 USG układu moczowego : 150 zł

🔹 Konsultacja urologiczna + Uroflowmetria : 200 zł

🔹 Konsultacja urologiczna + Uroflowmetria + USG układu moczowego: 340 zł

Urolog Konsultacja
od 250 zł do 280 zł

leczenie układu moczowo - płciowego

 

 

Urolog Konsultacja + Uroflowmetria
290 zł

⚠️ Ze względów technicznych chwilowo nie wykonujemy badania uroflometrii. Przepraszamy za niedogodność.

___

Zadaliśmy kilka pytań lekarzowi, aby lepiej wyjaśnić na czy to badanie polega. Na nasze pytania odpowiedziała Specjalista Urologii Dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

Co to jest uroflowmetria?

Uroflowmetria jest prostym, nieinwazyjnym, bezpiecznym badaniem, dzięki któremu możemy obiektywnie ocenić siłę strumienia moczu.

Na czym polega uroflowmetria?

Badanie ocenia przepływ (Q), czyli objętość wydalonego moczu w mililitrach na sekundę (ml/s) oraz objętość wydalonego moczu (Vvoid). Istotna jest wartość przepływu maksymalnego (Qmax) i średniego (Qaver). Dodatkowo ocenia się czas przepływu moczu i łączny czas oddawania moczu, czyli czas przepływu z przerwami. Wynik ma postać wykresu, którego kształt jest bardzo ważny w interpretacji.  

Jakie są wskazania do wykonania uroflowmetrii?

Wskazaniem do wykonania uroflowmetrii są takie zaburzenia w oddawaniu moczu jak:

🔹 osłabiony strumień moczu

🔹 oddawanie moczu kroplami

🔹 oddawanie moczu w kilku porcjach

🔹 konieczność parcia w trakcie oddawania moczu

🔹 trudność z rozpoczęciem oddawania moczu

🔹 uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza

🔹 nagłe parcia na pęcherz

🔹 częstomocz dzienny i nocny

🔹 nietrzymanie moczu

Jakie jest przygotowanie do badania?

Na badanie należy zgłosić się z dobrze wypełniony, ale nie przepełnionym pęcherzem.

Jak przebiega uroflowmetria?

Uroflowmetria jest badaniem nieinwazyjnym. Na badanie należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem. Pacjent oddaje mocz do urządzenia, które przypomina sedes. Lekarz lub pielęgniarka daje znać czy już można oddać mocz. Po zakończeniu badania trzeba chwilę odczekać na wynik. Urządzenie analizuje szybkość oddawania moczu oraz ilość oddawaną w ciągu sekundy. Dodatkowo zmierzy, objętość oddanego moczu. Wynik analizuje lekarz urolog.

Wyniki badania oraz Interpretacja nieprawidłowego wyniku badania uroflometrycznego. Gdzie powinien pacjent skierować swoje kroki?

Wynik analizuje lekarz urolog.

Wyniki badania mogą różnić się i są zależne od płci i wieku pacjenta. Uzupełnieniem badania jest pomiar zalegania moczu w pęcherzu za pomocą USG. Nie ma określonych norm przepływów Qmax i Qaver, ale wartości te maleją z wiekiem oraz w przypadku przeszkody podpęcherzowej np. w postaci powiększonego gruczołu krokowego. Podobne symptomy może dawać osłabiona kurczliwość mięśni pęcherza. Jeżeli przepływ moczu jest szybszy niż wynika to z normy dla wieku i płci pacjenta, może to oznaczać obniżony opór cewkowy.

Uroflowmetria jest ważnym testem w diagnostyce powszechnych schorzeń dolnych dróg moczowych, szczególnie w powiązaniu z oceną zalegania moczu po mikcji. Pomaga przewidzieć odpowiedź na leczenie i wskazać grupę chorych wymagających bardziej inwazyjnych, dokładniejszych badań.

➽ Kliknij i zapisz się na wizytę do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego 228738008

Urolog Konsultacja + USG układu moczowego + Uroflowmetria
450 zł

⚠️ Ze względów technicznych chwilowo nie wykonujemy badania uroflometrii. Przepraszamy za niedogodność.

__

Zadaliśmy kilka pytań lekarzowi, aby lepiej wyjaśnić na czy to badanie polega. Na nasze pytania odpowiedziała Specjalista Urologii Dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka

Co to jest uroflowmetria?

Uroflowmetria jest prostym, nieinwazyjnym, bezpiecznym badaniem, dzięki któremu możemy obiektywnie ocenić siłę strumienia moczu.

Na czym polega uroflowmetria?

Badanie ocenia przepływ (Q), czyli objętość wydalonego moczu w mililitrach na sekundę (ml/s) oraz objętość wydalonego moczu (Vvoid). Istotna jest wartość przepływu maksymalnego (Qmax) i średniego (Qaver). Dodatkowo ocenia się czas przepływu moczu i łączny czas oddawania moczu, czyli czas przepływu z przerwami. Wynik ma postać wykresu, którego kształt jest bardzo ważny w interpretacji.  

Jakie są wskazania do wykonania uroflowmetrii?

Wskazaniem do wykonania uroflowmetrii są takie zaburzenia w oddawaniu moczu jak:

🔹 osłabiony strumień moczu

🔹 oddawanie moczu kroplami

🔹 oddawanie moczu w kilku porcjach

🔹 konieczność parcia w trakcie oddawania moczu

🔹 trudność z rozpoczęciem oddawania moczu

🔹 uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza

🔹 nagłe parcia na pęcherz

🔹 częstomocz dzienny i nocny

🔹 nietrzymanie moczu

Jakie jest przygotowanie do badania?

Na badanie należy zgłosić się z dobrze wypełniony, ale nie przepełnionym pęcherzem.

Jak przebiega uroflowmetria?

Uroflowmetria jest badaniem nieinwazyjnym. Na badanie należy zgłosić się z wypełnionym pęcherzem. Pacjent oddaje mocz do urządzenia, które przypomina sedes. Lekarz lub pielęgniarka daje znać czy już można oddać mocz. Po zakończeniu badania trzeba chwilę odczekać na wynik. Urządzenie analizuje szybkość oddawania moczu oraz ilość oddawaną w ciągu sekundy. Dodatkowo zmierzy, objętość oddanego moczu. Wynik analizuje lekarz urolog.

Wyniki badania oraz Interpretacja nieprawidłowego wyniku badania uroflometrycznego. Gdzie powinien pacjent skierować swoje kroki?

Wynik analizuje lekarz urolog.

Wyniki badania mogą różnić się i są zależne od płci i wieku pacjenta. Uzupełnieniem badania jest pomiar zalegania moczu w pęcherzu za pomocą USG. Nie ma określonych norm przepływów Qmax i Qaver, ale wartości te maleją z wiekiem oraz w przypadku przeszkody podpęcherzowej np. w postaci powiększonego gruczołu krokowego. Podobne symptomy może dawać osłabiona kurczliwość mięśni pęcherza. Jeżeli przepływ moczu jest szybszy niż wynika to z normy dla wieku i płci pacjenta, może to oznaczać obniżony opór cewkowy.

Uroflowmetria jest ważnym testem w diagnostyce powszechnych schorzeń dolnych dróg moczowych, szczególnie w powiązaniu z oceną zalegania moczu po mikcji. Pomaga przewidzieć odpowiedź na leczenie i wskazać grupę chorych wymagających bardziej inwazyjnych, dokładniejszych badań.

➽ Kliknij i zapisz się na wizytę do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego 228738008

Urolog konsultacja + założenie cewnika (wliczony koszt cewnika)
400 zł
Urolog Konsultacja urologiczna + usunięcie cewnika
300 zł
Urolog Konsultacja wymiana cewnika (wliczony koszt cewnika)
400 zł
USG Doppler prącia z iniekcją substancji wazoaktywnej (40 min)
800 zł

USG DOPPLER PRĄCIA Z INIEKCJĄ SUBSTANCJI WAZOAKTYWNEJ

Co to jest USG Doppler naczyń doprowadzających i odprowadzających krew do prącia?

USG to technika obrazowania, która wykorzystuje ultradźwięki do wizualizacji narządów wewnętrznych, umożliwiając lekarzom dokładniejsze ich zbadanie. USG prącia umożliwia wizualizację ciała jamistego i ciała gąbczastego. Może być następnie używany do diagnozowania i monitorowania przebiegu takich chorób jak: zaburzenia wzwodu (ED), stwardnienia włóknistego prącia (choroba Peyronie) urazów prącia i raka.

Mężczyźni, którzy mają problemy z erekcją, zwykle muszą wykonać USG Doppler. Badanie to umożliwia sprawdzenie drożności naczyń doprowadzających i odprowadzających krew z prącia.

Jakość erekcji zależy od krążenia krwi. Kiedy mężczyzna jest stymulowany seksualnie, tętnice jego penisa rozszerzają się, dzięki czemu ciała jamiste prącia wypełniają się krwią. Wypełnione ciała jamiste usztywniają prącie umożliwiając mężczyźnie uprawianie seksu. Jednocześnie żyły zamykają się, aby zatrzymać krew. Po zakończonej stymulacji lub po wytrysku żyły rozszerzają się ponownie umożliwiając odpływ krwi z prącia, aby krew mogła ponownie krążyć w jego ciele.

Wielu mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji ma problemy z krążeniem krwi. Jest możliwe, że ich tętnice nie rozszerzają się wystarczająco, aby umożliwić przepływ do penisa lub że ich żyły nie kurczą się wystarczająco, aby zatrzymać krew w penisie. Oba te problemy mogą wpływać na jakość erekcji.

Jaka jest przydatność USG Dopplera prącia w zaburzeniach erekcji?

Badanie echo-dopplerowskie jest integralną częścią oceny zaburzeń erekcji. Nie wystarczy zdiagnozować uszkodzenia tętnic, których częstość szacuje się na 40% powszechnie badanych zaburzeń erekcji, ale konieczne jest określenie ich nasilenia.

Terapię dożylną można również przeprowadzić w tym samym czasie, gdy zaburzenia erekcji nie reagują już na leczenie medyczne, takie jak Viagra lub Cialis.

Jaka jest przydatność USG prącia i Dopplera w chorobie Peyroniego?

Pozwala na wizualizację i dokładną ocenę ciał jamistych. Po iniekcji substancji wazoaktywnej możliwy jest pomiar skrzywienia prącia.

__________

Jak wykonuje się USG dopplerowskie prącia z zastrzykiem wazoaktywnym?

Badanie USG Doppler prącia rozpoczyna się od wstrzyknięcia leku - prącie wprowadzane jest w stan wzwodu (poprzez zastosowanie środka farmakologicznego wazoaktywnego), który powoduje erekcję poprzez rozszerzenie tętnic i zwiększenie przepływu krwi. Następnie lekarz urolog przesuwa głowicę liniową ultradźwiękową z żelem po skórze prącia. Czujnik w głowicy wysyła dane do komputera, gdzie następuje analiza przepływów krwi tętniczej i żylnej w prąciu.

__________

Jak przygotować się do USG prącia metodą Dopplera?

⚠ Pacjenci są proszeni o unikanie przyjmowania leków na zaburzenia erekcji (takich jak Viagra, Levitra lub Cialis) w ciągu dwóch dni przed badaniem.
⚠ Pacjenci są również proszeni o powstrzymanie się od seksu i masturbacji w dniu badania.

USG moszny (jądra, najądrza, powrózki nasienne)
od 200 zł do 220 zł
USG prącia
200 zł
USG prostaty przez powłoki brzuszne (gruczołu krokowego / prostaty)
od 200 zł do 220 zł

Badanie USG jest metodą dosyć często stosowaną w diagnostyce chorób prostaty (gruczołu krokowego), w szczególności w diagnostyce łagodnego przerostu prostaty.

Badanie USG wykonywane przez powłoki brzuszne obejmuje ocenę pęcherza moczowego, ogólną ocenę gruczołu krokowego oraz ocenę zalegania moczu po opróżnieniu pęcherza. Poprzez ocenę objętości pęcherza moczowego po oddaniu moczu można pośrednio wnioskować o przeroście prostaty.

Badanie gruczołu krokowego obejmuje ocenę miąższu gruczołu, jak i wykonanie pomiarów prostaty. Wyliczona na tej podstawie objętość prostaty jest istotnym kryterium dalszego postępowania terapeutycznego.

 

Najczęstsze wskazania do USG prostaty obejmują:

• nieprawidłowości w badaniu per rectum

• nieprawidłowy wynik oznaczenia PSA

• kontrolę leczenia łagodnego przerostu prostaty

• rodzinne występowanie raka prostaty

• choroby zapalne prostaty

• nieokreślone bóle podbrzusza

 

Warunkiem prawidłowego obrazowania ultrasonograficznego przez powłoki brzuszne narządów miednicy małej jest wypełnienie pęcherza moczowego.

🔹 Na godzinę przed badaniem wypić około 1 litra płynu.

🔹 Należy dostarczyć poprzednie badania USG

Badanie przebiega dwuetapowo: w pierwszym etapie dokonuje się oceny z pełnym pęcherzem, następnie oceniana jest ilość moczu pozostała w pęcherzu po oddaniu moczu.

 

USG transrektalne prostaty TRUS
240 zł
USG układu moczowego (nerki, pęcherz) + TRUS
340 zł
USG układu moczowego (nerki, pęcherz, prostata)
od 200 zł do 220 zł
Usunięcie cewnika (cewnik dopęcherzowy)
100 zł
Usunięcie kłykcin
od 600 zł do 800 zł
Wazektomia WBS (Wazektomia Bez Skalpela) męska antykoncepcja
2 300 zł

Wazektomia WBS - Wazektomia Bez Skalpela - jest to bezpieczna, prosta i wysoce skuteczna metoda męskiej antykoncepcji.

Ta procedura chirurgiczna polega na zablokowaniu przepływu plemników przez nasieniowód. Doprowadza do sytuacji, w której mężczyzna prowadzi normalne życie płciowe (prawidłowe wzwody, orgazmy i wtryski), a jednocześnie jego partnerka nie zachodzi w ciążę.

Więcej informacji kliknij ➽ Wazektomia WBS

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg Wazektomii WBS wykonują 

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka.jpg ➽ Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka 

Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka.jpg ➽ Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka 

Urolog lek. Marcin Łykowski.jpg ➽ Urolog lek. Marcin Łykowski 

 

Wlewka dopęcherzowa ialuril®Prefill
490 zł

ialuril® Prefill

Sterylny roztwór hialuronianu sodu (1,6% - 800 mg/50 ml) i soli sodowej siarczanu chondroityny (2% - 1 g/50 ml).

ialuril® Prefill to wyrób medyczny będący roztworem hialuronianu sodu i siarczanu chondroityny. To pierwszy na rynku preparat posiadający unikalne połączenie tych dwóch fizjologicznych składników niezbędnych przy odbudowie warstwy glikozoaminoglikanów (GAG), które stanowią barierę ochronną pęcherza moczowego. Warstwa GAG uniemożliwia wnikanie szkodliwych substancji do głębszych warstw ścian pęcherza neutralizując je. Dlatego tak ważne jest utrzymanie integralności GAG, a tym samym zapewnienie jej prawidłowego działania.

Preparat ialuril® Prefill skutecznie wspomaga odbudowę powłoki GAG. Uszkodzenie i powstające ubytki w warstwie glikozoaminoglikanów mogą prowadzić do nawracających, przewlekłych stanów zapalnych pęcherza moczowego. ialuril® Prefill przywraca funkcje ochronne, wspomagając proces leczenia oraz zapobiegając zakażeniom w obrębie układu moczowego.

 

Wlewka dopęcherzowa Ialuril® Prefill:

🔹 wskazana w leczeniu przewlekłych stanów zapalnych pęcherza moczowego

🔹 zmniejsza przepuszczalność nabłonka przejściowego pęcherza moczowego, przywracając ochronną warstwę GAG

🔹 bezpieczna i skuteczna opcja w leczeniu pacjentów dotkniętych śródmiąższowym zapaleniem pęcherza moczowego (ang. IC), zespołem bolesnego pęcherza (ang. PPS) oraz nawracającym zakażeniem układu moczowego

🔹 stosowany również w celu zmniejszenia objawów toksyczności chemicznego i popromiennego zapalenia pęcherza moczowego

🔹 u pacjentów leczonych BCG lub przechodzących radioterapię nowotworu złośliwego w obrębie miednicy.

 

W Centrum Medycznym VertaMed  wlewy dopęcherzowe ialuril®Prefill wykonuje Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka .

Wycięcie zmiany histopatologicznej prącia
600 zł
Wymiana cewnika (cewnik dopęcherzowy)
200 zł
Zabieg stulejki
2 100 zł

Stulejka to jedno z najczęściej występujących schorzeń męskich narządów płciowych – statystyki wskazują, że z tym problemem zmaga się 12-15% mężczyzn.

Stulejka to zwężenie napletka, które uniemożliwia zsunięcie go z żołędzi penisa. Może być to wada wrodzona, ale najczęstszym powodem powstawania stulejki jest nieprawidłowa higiena i pielęgnacja. Również stan zapalny cewki moczowej, żołędzia i napletka może być powodem stulejki. Nieleczona stulejka utrudnia a czasem wręcz uniemożliwia prowadzenie życia seksualnego.

Stulejka może wystąpić u mężczyzn w każdym wieku. U dziecka można ją zdiagnozować w okolicach 3 roku życia. Jeśli napletek nie daje się zsunąć z żołędzi penisa u trzy letniego dziecka, najprawdopodobniej dziecko ma stulejkę. U młodszy chłopców napletek przylega znacznie ściślej i nie należy go odciągać na siłę. U nastolatka czy dorosłego mężczyzn stulejkę stwierdza się, gdy napletek nie zsuwa się lub zsuwa tylko częściowo z żołędzi.

Stulejka u dorosłych z reguły jest wynikiem niewłaściwej higieny.

ZABIEG STULEJKI U DOROSŁYCH MĘŻCZYZN 

W przypadku dorosłych pacjentów najczęściej dochodzi do zabiegu operacyjnego, który obejmuje plastykę napletka. U panów nie jest wymagane znieczulenie ogólne, a wystarczy znieczulenie miejscowe. Po wykonaniu zabiegu pacjent ma założony opatrunek wymieniany równo co dobę. Mężczyźni muszą utrzymywać penisa w pozycji pionowej, co ułatwia powrót organu do formy. Redukowany jest obrzęk, nie ma także problemu z zakażeniami, bo rana ładnie się goi. By ograniczyć bolesność, pacjentowi przepisuje się środki przeciwbólowe oraz antybiotyki. Kiedy tkanki ulegną zrośnięciu, usuwane są szwy. Na tym jednak nie koniec procesu leczenia. Mężczyzna zostaje poddany rehabilitacji członka. Taki etap jest wymagany wtedy, kiedy zabieg obejmował poszerzanie ujścia napletka. By podtrzymać uzyskane efekty zabiegu, należy odwodzić i przywodzić napletek. Nie zaleca się także zbyt szybkiego rozpoczęcia współżycia. Pacjenci powinni odczekać co najmniej miesiąc.

➽ STULEJKA • powszechna dolegliwość męskich organów płciowych

Etapy zabiegu operacyjnego stulejki

VeritaMed - Stulejka - etap 1.jpgVeritaMed - Stulejka - etap 2.jpgVeritaMed - Stulejka - etap 3.jpg

Wyglądu członka męskiego przed i po zabiegu stulejki.

Penis przed stulejka.jpgPenis po zebiegu stulejki.jpg 

 

Centrum Medycznym VeritaMed zabieg STULEJKI wykonują 

Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka.jpg ➽ Urolog dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka 

Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka.jpg ➽ Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka 

Urolog lek. Marcin Łykowski.jpg ➽ Urolog lek. Marcin Łykowski 

Zabieg stulejki (bezkrwawy) jednorazowym anastomatem (staplerem)
2 600 zł

BEZKRWAWY ZABIEG STULEJKI JEDNORAZOWYM ANASTOMATEM (STAPLEREM) 

Jednorazowy anastomat (tzw. stapler) do operacji stulejki (obrzezania) to przyrząd chirurgiczny służący do zabiegów obcinania napletka i szycia, wykonywanych na męskich oddziałach urologicznych. Charakteryzuje się̨ prostym, bezpiecznym i sprawnym działaniem, a także równoczesnym bezrkwawym wykonywaniem cięcia i zszywania. Jest to pionierski wynalazek w dziedzinie urologicznych zabiegów chirurgicznych. Łączy w sobie doświadczenie kliniczne i prostotę̨ konstrukcji, co umożliwia ulepszone, bezpieczne, szybkie i perfekcyjne wykonywanie zabiegu operacyjnego stulejki u mężczyzn. 

Bezkrwawy, bezpieczny i bezbolesny, znormalizowane i sprawne działanie:

 • Zabieg bezkrwawy,
 • Żołądź prącia jest zabezpieczona przed uszkodzeniem przy pomocy ekranu ochronnego,
 • Specjalne zszywki wysokiej jakości,
 • Brak odczuwania bólu podczas i po zabiegu,
 • Sterylne urządzenie do jednorazowego użytku,
 • Gwarantuje mniejsza liczbę obrzęków czy krwiaków oraz szybki efekt gojenia,
 • Krótszy czas przygotowania Pacjenta do zabiegu,
 • Krótki czas zabiegu 10-15 minut,
 • Różnorodne średnice, co pozwala wybrać najwłaściwszą średnicę,
 • Równoczesne wykonanie obcinania i szycia.

Etapy bezkrwawego zabiegu operacyjnego stulejki jednorazowym anastomatem

STULEJKA ANASTOMAT - VeritaMed Warszawa - ETAP 1.jpg  STULEJKA ANASTOMAT - VeritaMed Warszawa - ETAP 2.jpg  STULEJKA ANASTOMAT - VeritaMed Warszawa - ETAP 3.jpg  STULEJKA ANASTOMAT - VeritaMed Warszawa - ETAP 4.jpg

 

⚠️  Do zabiegu stulejki wymagana jest kwalifikacyjna konsultacja urologiczna. Pacjent wspólnie z Lekarzem w czasie wizyty kwalifikacyjnej uzgadniają rodzaj zabiegu w zależności od preferencji oraz morfologii Pacjenta (np. Stulejka całościowa lub częściowa? Czy kwalifikuje się do zabiegu anastomatem czy też do zabiegu metodą klasyczną?). 

⚠️  W VeritaMed operacje stulejki są wykonywane u dorosłych pacjentów powyżej 18 r.ż..

Zabieg usunięcia polipa cewki
1 600 zł
Założenie cewnika (cewnik dopęcherzowy)
150 zł

lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2024: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com